آشنایی با بازی کلماتیک

آشنایی با بازی کلماتیک

بازی کلماتیک یک نوع بازی مخصوص موبایل است که با استفاده از آن می توانید زمان زیادی را به بازی و حدس زدن کلمات مشغول باشید.

دنیای امروز دنیایی است که به سادگی نمی توان از آن عبور کرد و همواره نیاز است تا از بسیاری ویژگی ها و برنامه های مدرن نیز اطلاع داشته باشید. در عین حال تعداد بازی ها و فناوری های سرگرم کننده روز به روز در حال افزایش می باشد. یکی از بازی های خوبی که یک بازی ایرانی می باشد و بازی کردن درآن بسیار خوب و سرگرم کننده خواهد بود در ارتباط با بازی کلماتیک می باشد.

آشنایی با بازی کلماتیکموضوع بازی نیز بسیار جذاب طراحی شده است. در ابتدا شما وارد بازی می شوید. شما نقش یک نوه را دارید که با پدربزرگ و مادربزرگ خود به مرور خاطرات می پردازد. این دو عضو مهم از زندگی شما خاطرات زیادی را از سفرهای قدیمی خود دارند که در زمینه ی کلمات مختلف و متنوع به اشتراک گذاری با شما قرار می دهند. بنابراین شما می توانید با حد زدن این کلمات به مراحل مختلف بازی نیز وارد شوید و روز به روز بر تعداد کلمات نهفته در مغز خود نیز بیافزایید.

آشنایی با بازی کلماتیکدر حدود بیش از دویست مرحله برای شما تعیین شده است. در هر مرحله که کلمات را به درستی پاسخ دهید امتیاز و سکه جمع آوری می کنید و به مراحل بعدی راه می یابید اما اگر در مرحله ای نتوانید به خوبی حدس بزنید دیگر راهی جز استفاده از سکه های خود ندارید. این سکه ها به همین منظور جمع آوری خواهند شد تا شما بتوانید در هر مرحله ی برای ساده کردن راهنمایی در کمک به حدس کلمه از آنها استفاده نمایید.

بیشتر بخوانید :  معرفی برترین های تغییر صدا

بازی کلماتیک بازی بی نظیر برای افزایش اطلاعات می باشد که با ظاهری زیبا و جذاب طراحی شده است. تنها نیاز است تا با اطلاعات عمومی خود وارد بازی شوید و مراحل آسان و سخت بازی را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارید. علاوه بر آن ویژگی در بازی برای شما در نظر گرفته شده است که با استفاده از آن می توانید به راحتی مراحل سخت یا آسان را برای دوستان خود ارسال نمایید و با یکدیگر به ادامه ی بازی بپردازید.

آشنایی با بازی کلماتیکنیازی نیست که شما پرداخت های درون یا خارج از برنامه انجام دهید ، استفاده از بازی کلماتیک کاملا رایگان است ، اما نسخه های پیشرفته ای از بازی در آینده ای نزدیک در اختیار شما قرار خواهد گرفت که برای استفاده از آن نیاز به پرداخت های درون برنامه ای دارید. اما تمامی مراحل موجود بدون پرداخت حتی یک ریال نیز انجام خواهد گرفت. برای دانلود این بازی زیبا نیاز دارید تا در حدود بیست و پنج مگابایت از حجم اینترنت خود را در اختیار دانلود قرار دهید و سپس پس از نصب به راحتی وارد بازی شوید.

نظر شما درباره آشنایی با بازی کلماتیک چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.