آشنایی با خصوصیات متنوع ویدئو پروژکتور ۴K CineBeam

آشنایی با خصوصیات متنوع ویدئو پروژکتور ۴K CineBeam

یکی از بهترین ویدئو پروژکتورهایی که در حال حاضر می تواند به شما خدمات متنوع و جدیدی را ارائه دهد ویدئو پروژکتور ۴K CineBeam خواهد بود.

امروزه همه ی ما از تلویزیون های بزرگ برای بزرگ تر شدن نمایش فیلم ها و . . . استفاده خواهیم کرد اما در حال حاضر این شرایط برای ما تغییری را ایجاد نمی کند. اما در برخی از خانه ها به دلیل کوچک  بودن فضا نمی توان از این تلویزیون ها استفاده کرد ، بنابراین یکی از بهترین راه حل هایی که وجود دارد در رابطه با استفاده از ویدئو پروژکتور خواهد بود که می تواند به راحتی همان تصویر را بدون جای اضافی در اختیار شما با همان وضوح قرار دهد.

دیواری که برای نمایش ویدئو پروژکتور خود استفاده می کنید باید در زمره ی دیوارهای خوبی قرار داشته باشد تا از نظر اندازه به همان نسبت باشد. ویدئو پروژکتور ۴K CineBeam علاوه بر وضوح تصویر بسیار زیاد می تواند عمق تصویری خوبی را هم برای شما به همراه داشته باشد. این پروژکتور خلاق برای برند ال جی است . مدل آن از نوع short throw با حال ال ای دی خواهد بود.

آشنایی با خصوصیات متنوع ویدئو پروژکتور ۴K CineBeam

از مزایای استفاده از این پروژکتور می توانیم به کنترل نمودن صداهای خروجی با استفاده از هوش مصنوعی نیز اشاره کنیم.  این توانایی در تغییر دادن صدا را می توانیم با استفاده از دستیار صوتی گوگل و علاوه بر آن با استفاده یک قابلیت دیگر با نام  هوش مصنوعی LG ThinQ AI نیزانجام دهید. تصاویری که از طریق این ویدئو پروژکتور منتقل می شود می تواند به صورت کاملا واقعی و برجسته باشد ، یعنی شما متوجه وجود یک پروزکتور برای نمایش آن نخواهید شد.  

بیشتر بخوانید :  بررسی خودرو لیفان 820

  پروژکتورهایی که از آن صحبت می شود در حال حاضر قابل استفاده نیستند زیرا نمونه هایی از آن منتشر نشده است. برای اینکه این پروژکتورهای بسیار کارا را استفاده کنید ، نیاز است تا در نمایشگاه ایفا که در سال جاری برگزار می شود شرکت نمایید. سعی می کنیم تا در آن زمان گزارش های نهایی منتشر را به اطلاع شما برسانیم. اما در خصوص این که این پروژکتور خوب و کارا دارای چه قیمتی است یا چه جزئیات دیگری از آن وجود دارد باید زمان بیشتری را صرف کنیم.

آشنایی با خصوصیات متنوع ویدئو پروژکتور ۴K CineBeam

 نمای اصلی پروژکتور با پروژکتورهای دیگری که شاید تاکنون دیده اید متفاوت باشد ، از نظر رنگی در رنگ روشن با لنز بزرگ طراحی شده که دارای پایه هایی برای قرار گرفتن بر روی سطوح بوده و راحتی در استفاده آن زمان زد است. برای استفاده از این پروژکتور تنها کافی است که میزی را در زیر دیورا قرار دهید که پروژکتور در فضای اصلی خود با تابش نور قرار گیرد و بر روی دیوار تصویر مورد نظر را منتشر نماید.