آشنایی با مزایای دوربین پنجگانه Nokia 9 PureView

آشنایی با مزایای دوربین پنجگانه Nokia 9 PureView

همه ی دوربین هایی که امروزه با آن مواجه هستیم تنها می تواند دو یا سه مزیت بیشتر را در اختیار داشته باشد اما در Nokia 9 PureView پنج مزیت دیده می شود.

این گوشی همراه که از نظر ظاهری شاید تفاوت های زیادی با سایر گوشی ها نداشته باشد اما از نظر داخلی بخصوص از نظر دوربین بسیار منحصر به فرد طراحی شده است. در حال حاضر لنزهای دوربینی که برای این گوشی طراحی شده ۵ لنز خواهد بود که در نوع خود بی نظیر است. شرکتی که طراحی مربوط به این دوربین ها را برعهده دارد با نام لایت مشهور است. با وجود پنج لنز قطعا بر روی کیفیت هریک از تصاویر افزوده خواهد شد. یعنی شما با دیدی وسیع تر می تواند آنچه که وجود دارد را مشاهده کنید.

آشنایی با مزایای دوربین پنجگانه Nokia 9 PureView

شرکت اصلی مربوط به اچ ام دی گلوبال است که از ابتدا تا انتهای طراحی را برعهده دارند. متأسفانه این کمپانی تعداد زیادی از گوشی ها را روانه  بازار کرده که از نظر قیمتی بسیار پایین هستند و قطعا از نظر مزایا با گوشی های مشابه قابل مقایسه نخواهند بود. نوکیا در بین گوشی هایی که روانه بازار کرده نمی تواند فروش خوبی را انتظار داشته باشد زیرا با وجود نتایج به دست آمده گوشی ها طرفداران زیادی را ندارد. در این گوشی های همراه جدید Nokia 9 PureView دوربین ها پنج لنز داشتند که شاید با ورود خود تحولی را در ذهن ها ایجاد نمود.

اما بررسی ها نشان می دهد که دوربین مورد نظر از کیفیت بالایی هم برخوردار نبوده و این موضوع توسط یکی از وب سایت های رسمی در زمینه ی تکنولوژی نیز بررسی شد. امتیازی که از نظر دوربینی کسب کرده برابر با امتیازی بوده که توسط گوشی ها در حدود سه سال پیش کسب شده بودند. از نظر ثبت تصویر با قدرت بالایی همراه بوده اما در سایر خصوصیات نتوانسته قدرت خود را به رخ بکشاند. متأسفانه در زمان بزرگنمایی کیفیت مربوط به تصاویر تغییر خواهد کرد و همین امر موجب شده تا در مقایسه با گوشی های دیگر نیز افتی را تجربه کند. از بین پنج لنزی که برای آن در نظر گرفته اند دو لنز آن به ۱۲ مگاپیکسل و سه لنز آن هم از  مگاپیکسل تشکیل شده که امتیاز خوبی را در ثبت تصویر نداشته اند.

بیشتر بخوانید :  اچ تی سی و تغییرات سودده در بازار آن

 بنابراین طراحان گوشی  Nokia 9 PureView هنوز راه زیادی را در پیش دارند و باید این مشکلات را بررسی کنند و در رفع آنها نیز کوشا باشد.

نظر شما درباره آشنایی با مزایای دوربین پنجگانه Nokia 9 PureView چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.