آفیس مایکروسافت را برای گوشی خود نصب کنید!

آفیس مایکروسافت را برای گوشی خود نصب کنید!

همه ی ما در دنیای امروز برای این که تغییراتی را بر روی کاغذ به وجود آوریم نیاز داریم تا تایپ کنیم ، اما از مهم ترین برنامه آفیس مایکروسافت خواهد بود.

برنامه ای بر روی گوشی شما نصب می شود که از آن با نام آفیس مایکروسافت یاد می شود. آفیس معمولا برنامه ای خواهد بود که تمامی برنامه های مهم از جمله ورد ، اکسل ، پاورپوینت ، پی دی اف خوان و . . . را هم در درون خود دارد . ترکیب این چند برنامه در کنار هم نیازهای شما را به خوبی رفع خواهد کرد ، بنابراین نیازی نیست تا به صورت جداگانه تمامی این برنامه ها را بر روی گوشی خود نصب کنید ، تنها کافی خواهد بود تا یک برنامه با نام مایکروسافت را بر روی گوشی خود قرار دهید تا به خوبی از مزایای آن نیز کمک بگیرید.

آفیس مایکروسافت را برای گوشی خود نصب کنید!

 ترکیب چهارگانه مربوط به این برنامه می تواند تغییرات بسیار خوبی را با خود به همراه داشته باشد ، یعنی در یک زمان می توانید از هریک از آنها که نیاز دارید استفاده کنید ، بدون آنکه بتوانید از برنامه خارج شوید. این برنامه کاربردی در حال حاضر هم برای اندروید و هم برای آی او اس قابل استفاده خواهد بود ، اما مهم تر از آن می توان گفت که قابل استفاده بودن برای هر دوی آنها بسیار مهم است. حتی شما می توانید از یکی از مهم ترین تغییرات یعنی اضافه نمودن امضاء در داخل پی دی اف هم کمک بگیرید.

آفیس مایکروسافت را برای گوشی خود نصب کنید!

حتی در داخل فایل اکسل آفیس مایکروسافت خود می توانید یکی از ویژگی های دیگر را اضافه نمایید که این ویژگی را می توان به نمایش دادن اکسل نسبت داد ، یعنی اسکن جدول بر روی گوشی همراه امکان پذیر خواهد بود. از طریق قابلیت دیگری که با نام لنز مود مشهور است شما این توانایی را دارید که به صفحه ی خود تغییراتی را دهید تا بتوانید از آن به عنوان یک صفحه وایت برد یا صفحه ی برای اسکن نمودن اسناد استفاده شود. پس این ویژگی را هم می توانید در زمانی که قصد دارید تا سخنرانی را انجام دهید در حالت فعال قرار دهید. 

بیشتر بخوانید :  VivaVideo را چگونه دانلود کنیم؟

علاوه بر این خصوصیات همچنین می توانید یادداشت هایی را هم بردارید و برای خود در جایی به خوبی ذخیره نمایید. متن هایی که دارید را ثبت نموده و حتی متن هایی کاملا جدید را به آن اضافه نمایید. 

نظر شما درباره آفیس مایکروسافت چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.