آموزش تنظیمات بیوگرافی در تلگرام

آموزش تنظیمات بیوگرافی در تلگرام

تلگرام در جدیدترین نسخه ای که به بازار روانه کرده در حقیقت قابلیتی بسیار جدید و مهم را پدید آورده که این قابلیت در خصوص اضافه کردن بیوگرافی می باشد. بیوگرافی به عنوان یکی از مهم ترین ویژگی ها در شبکه های اجتماعی می باشد تا افراد بتوانند با شما آشنا شوند. در واقع این موضوع در اینستاگرام به خوبی رعایت شده و یک قیمت دقیقا به همین منظور در صفحه ی ابتدایی برای شما در نظر گرفته شده تا بتوانید خصوصیات و اینکه چه کاری را انجام می دهید را در آن قید کنید ، اما در خصوص تلگرام متأسفانه این موضوع چندان اهمیتی نداشت ، تا اینکه در نسخه ی جدید به آن پرداخته شد.

شاید با شنیدن این خبر که شما می توانید در نسخه ی جدید تلگرام خود ویژگی های منحصربه فردی را هچون بیوگرافی انجام دهید ، بسیار شوکه شده باشید ، اما بهتر است که آّبی به سر و صورت خود بزنید و در نتیجه از این خبر شوکه کننده رها شوید. تنها برای اینکه بتوانید از اضافه کردن بیوگرافی به تلگرام استفاده نمایید ، می توانید با یک سری تنظیماتی که ما در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد این کار را به راحتی انجام دهید ، در غیر این صورت باید به همان شیوه ی قبلی عمل کنید.

اولین کاری که بهتر است انجام شود ، نصب آخرین نسخه ی از تلگرام یا به روز رسانی تلگرامی که هم اکنون در حال استفاده از آن می باشید ، خواهد بود. پس از طریق گوگل پلی یا کافه بازار یا اپ استور می توانید این به روز رسانی را تنها با یک لمس کوچک انجام دهید. در حال به روزرسانی که هستید باید کمی صبر داشته باشید تا دانلود ورژن جدید به خوبی صورت گیرد ، سپس می توانید آن را نصب کنید.

بیشتر بخوانید :  ذخیره اطلاعات موجود در تلگرام

آموزش تنظیمات بیوگرافی در تلگرام

پس از آنکه تلگرام جدید را بر روی سیستم اندرویدی یا آی او اس و یا حتی بر روی سیستم کامپیوتری خود نصب نموده اید ، نیاز است تا به بخش تنظیمات که در همین اولین بخش قرار دارد و با کشیدن گوشه ی صفحه ی گوشی خود از راست به چپ مشاهده خواهد شد بروید. در این بخش که وارد می شوید در ابتدا نام و نام خانوادگی ، همچنین وضعیت آنلاین بودن ، در زیر آنها شماره تلفن و آی دی و پس از آنها بیوگرافی که توسط Bio مشخص شده را مشاهده خواهید کرد.

برای آنکه بتوانید بیوگرافی مختصری را از کسب و کار خود به همه ی طرفدارانتان نشان دهید ، نیاز است تا از طریق یک توضیح کوتاه در حد یک جمله ی کوتاه این کار را انجام دهید. معمولا ما در نوشتن بیوگرافی کمی اضافه گویی داریم بلکه با خلاصه کردن این جملات بلند می توانیم تأثیر بیشتری را بر روی مخاطب خود داشته باشیم. فرقی ندارد که به کدام زبان دنیا در حال صحبت کردن هستید ، می توانید در این بخش به هر زبانی توضیحات خود را ارائه دهید. حتی با زبان فارسی هم این کار امکان پذیر است ، زیرا نسخه ی جدید تلگرام هم همانند سایر نسخه های آن از زبان فارسی پشتیبانی می کند.

همانطور که ذکر شد برای نوشتن بیوگرافی باید بتوانید شغل خود را در یک خط کوتاه که حاوی هفتاد کاراکتر بیشتر نباشد بنویسید و از اضافه گویی بپرهیزید ، زیرا بیوگرافی جایی برای توضیح بیشتر ندارد. پس از اینکه از نوشتن جمله ی دلخواه خود برای بیوگرافی مطمدن شدید می توانید به راحتی آن را تأیید کنید که همانند نوشتن نام و نام خانوادگی و تأیید آنها نیاز است تا از گزینه ی تیک رنگی که در بالای صفحه مشاهده می کنید اقدام نمایید.

بیشتر بخوانید :  آموزش استفاده از برنامه Xposed

حالا که این تنظیمات را انجام داده اید ، از تلگرام خارج شوید و دوباره به آن وارد شوید ، بر روی تنظیمات مربوط به خود ضربه بزنید تا مشاهده کنید که بیوگرافی شما دقیقا مابین شماره تلفن و آی دی شما قرار گرفته است. این گزینه برای افرادی که از طریق تلگرام به کسب و کارهای تجاری پرداخته اند بسیار تأثیرگذار می باشد ، زیرا فرد ممکن است که از آی دی یا نام شما به حقیقی بودن شما پی نبرد ، اما قطعا با توضیحی که در خصوص کار خود داده اید اطمینان پیدا خواهد کرد.در صورتی که سایت خاصی را در اختیار دارید حتی می توانید لینکی از این سایت را برای تلگرام در همین بخش مربوط به بیوگرافی قرار دهید و در نتیجه هدایت به ایت خود را به راحتی از تلگرام در دست بگیرید.