آینده مسدود شدن آگهی ها در گوگل کروم

آینده مسدود شدن آگهی ها در گوگل کروم

در هر مرورگری وجود آگهی ها می تواند امری طبیعی باشد اما در گوگل کروم شرایط کمی فرق دارد و به دلیل تغییرات جدید می تواند قابل توجه باشد.

در اغلب برنامه هایی که دانلود می شود بخصوص آنهایی که به صورت رایگان هستند یکی از مشکلات موجود آگهی هایی است که بین کار با آنها مشاهده می کنید و شاید کمی شما را عصبی هم کند. بنابراین این موضوع بسیار حائز اهمیت است که برنامه ای فاقد چنین تبلیغاتی باشد تا مخاطب و کاربر آن به آسانی کار با آن را فراگیرد . در صورتی که آگهی های مربوطه حذف شوند یکی از بهترین شرایط برای تبلیغ خواهند بود.

آینده مسدود شدن آگهی ها در گوگل کروم

بررسی ها نشان می دهد که در برخی از مرورگرها تا زمان حال آگهی را مشاهده نکرده ایم. یکی از این مرورگر ها را می توانیم گوگل کروم بدانیم. در حال حاضر آگهی ها در گوگل کروم مسدود شده اند و موردی از آنها مشاهده نمی شود اما این روند ممکن است که کاملا تغییر یابد و این مسدود شدن هم موقتی باشد و همانند سایر مرورگر ها به حالت عادی خود باز گردد ، زیرا فعالیت بدون این تبلیغ ها که در حال حاضر در موزیلا بسیار میبینیم هزینه های زیادی را برای آنها به همراه دارد.

در حقیقت گرفتن تبلیغات و نشان دادن آنها از طریق مرورگر ها راهی برای افزایش درآمد است ، بنابراین نمی توانید این مسیر درآمدی را از بین ببریم مگر آنکه یک مشکل امنیتی با حضور این تبلیغات وجود داشته باشد. این اعمال از سوی گوگل انجام می شود آن هم بدون اطلاع قبلی ، زیرا هم اکنون بررسی ها نشان می دهد که این مسدودیت در گوگل کروم به صورت مخفی در حال اتمام است. تبلیغات از طریق افزونه هایی نیز دیده می شوند که به افزونه های تبلیغاتی موسوم هستند.

بیشتر بخوانید :  بررسی پرکاربردترین کیبورد و موس با قابلیت بی سیم
آینده مسدود شدن آگهی ها در گوگل کروم

تاکنون کاربران در زمان کار با گوگل کروم با چنین معضلاتی مواجه نبودند و محیطی بسیار آرام را تجربه می کردند اما حالا رقابت ها به این موضوع دامن می زند تا آگهی های بیشتری دیده شوند و حتی بر سر این فعالیت هم رقابت هایی وجود دارد که ضرر آن را به کاربران انتقال می دهند و گوگل در پایان به وظیفه ی اصلی خود یعنی تبلیغ نیز می پردازد. بنابراین دیگر نمی توانید از گزینه مسدود نمودن تبلیغات استفاده کنید و این نشان دهنده قدرتمند گوگل در تحکیم برنامه های خود است. هرچه تبلیغات بیشتری وجود داشته باشد قطعا سود بیشتری برای گوگل به همراه دارد و به همین دلیل با برداشته شدن این آیتم این سود را برداشت می کند. 

نظر شما درباره آینده مسدود شدن آگهی ها در گوگل کروم چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.