اطلاع یابی از بلاک شدن در اینستاگرام

اطلاع یابی از بلاک شدن در اینستاگرام

اینستاگرام یکی از بهترین سایت هایی خواهد بود که شما می توانید از آن استفاده نمایید ، اما این موضوع را به خاطر داشته باشید که بلاک شدن هم وجود دارد.

بسیاری از ما درگیر مسائل روزمره ی خود و گشت و گذار در فضای مجازی هستیم که ناگهان با اطلاعاتی مواجه می شویم در رابطه با بلاک شدن. این بلاک شدن می تواند به معنای متوقف شدن فعالیت های ما شود و در نتیجه حساب کاربری ما را نیز از کار اندازد. حساب کاربری برای افراد وجود دارد که در این روش می تواند با اختلال هایی همراه شود و از کار افتد. مسدود شدن آن بدین معنا خواهد بود که دیگر فعالیتی برای شما وجود نخواهد داشت.

اطلاع یابی از بلاک شدن در اینستاگرام

یکی از مهم ترین اتفاقاتی که می تواند در این رابطه رخ دهد در خصوص ارسال نشدن پیام ها خواهد بود. فردی که هر از گاهی پست می گذارد و شما می توانستید پست های او را ببینید و آنها را لایک کنید ، حالا مدت زمان طولانی بوده که دیگر این کار را انجام نمی دهد و شما هم نمی توانید پست های او را ببینید ، بخصوص زمانی که واسطه ای وجود داشته و شما از طریق پیج او عکس های جدید این فرد را نیز مشاهده نمایید.

 برخی از مواقع اشخاص دوست ندارند تا شخصی اطلاعات شخصی آنها را مشاهده نماید ، بنابراین در ابتدا او را آنفالو می کنند و برای این که دسترسی به او کاملا قطع شود به ناچار ترجیح می دهند تا بلاک هم کنند. این شخص بلاک شده دیگر نمی تواند اطلاعات اصلی و پایه ای همانند پست ها و عکس شخص مورد نظر را مشاهده نماید. در مواقعی که شخص اجازه دسترسی را نمی دهد و باید در ابتدا فالو کنید ، اگر آی دی را هم اکنون مشاهده نمی کنید بنابراین در انتظار بلاک شدن باشید.

بیشتر بخوانید :  جزئیات مربوط به آخرین به روزسانی تلگرام

 همچنین بخشی که در ابتدای صفحه اینستاگرامی وجود دارد به حالتی که هیچ پستی تاکنون قرار داده نشده درخواهد آمد.

اطلاع یابی از بلاک شدن در اینستاگرام

اگر حساب کاربری وی عمومی یا public باشد شما زمانی که صفحه مورد نظر را پیدا می کنید نمی توانید تصویر پروفایل، تعداد پست ها، فالورها یا فالویینگ ها را مشاهده کنید. و در بخش پست ها نیز پیامی به عنوان No Posts Yet برای شما نمایش داده می شود.در سیستم شخصی خود Instagram.com/username بزنید اگر پس از بررسی با پیغامی روبه رو می شوید که این پیج در دسترس نیست به احتمال زیاد از سوی آن شخص بلاک شده هستید.

برخی از مواقع هم شخص شما را بلاک کرده و شما به صفحه ی او دسترسی دارید اما نمی توانید پست های او را ببینید ، چنین شخصی اگر کامنتی را قرار داده باشد به خوبی قابل تشخیص بود. 

نظر شما درباره اطلاع یابی از بلاک شدن در اینستاگرام چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.