افزایش فالورها و لینک گذاری در استوری

افزایش فالورها و لینک گذاری در استوری

استفاده کردن از استوری در اینستاگرام یکی از لذت بخش ترین کارهای دنیا می باشد ، بخصوص آنکه شما می توانید لینکی را نیز به آن اضافه نمایید.

اینستاگرام همواره توانسته از زمان حضور خود در شبکه های مجازی به یکی از پرمصرف ترین ها تبدیل شود. روز به روز بر تعداد امکانات موجود در آن اضافه خواهد شد ، بر همین اساس نیاز است تا شما نیز با تمامی ویژگی های آن آشنا شوید و در نهایت به یکی از پرمصرف ترین ها بپیوندید. در گذشته لینک گذاری یکی از کارهای خوب در اینستاگرام بود. معمولا افراد لینک مربوط به تلگرام یا سایت های خود را در قسمت سایت مربوط به بیوگرافی قرار می دادند.

افزایش فالورها و لینک گذاری در استوریامروزه تغییراتی در ظاهر اینستاگرام ایجاد شده تا شما بتوانید لینک های مورد نیاز خود را از طریقی دیگر اعمال نمایید. در حال حاضر یکی از مهم ترین کاربردهای لینک در استوری می باشد. افرادی که از استوری خود استفاده می کنند خواه سیستم عامل اندروید باشند یا آی او اس به راحتی می توانند از لینک گذاری بهره ببرند. البته اینستاگرام این فعالیت ها را برای کاربران خاصی محدود نموده است. در حقیقت کاربرانی که به اینستاگرام علاقه زیادی دارند و تعداد فالورهای زیادی را برای این شبکه فراهم نموده اند.

افزایش فالورها و لینک گذاری در استوریتیک آبی مهم ترین شرایطی است که با استفاده از آن می توانید برای استوری گذاشتن و لینک گذاری درونی آن اقدام نمایید. در حقیقت یکی از بزرگترین مزیت هایی که پیج های تجاری نسبت به پیج های معمولی با خود به همراه دارد ، ایجاد نمودن چنین تیک آبی می باشد که شما می توانید با استفاده از آن در استوری خود اقدام به لینک گذاری نمایید. در سایر موارد داشتن فالورهای کم می تواند به مسئله جدی تبدیل شود. زیرا شما نمی توانید از چنین امکاناتی بهره ببرید. معمولا افرادی که بتوانند تعداد عضوهای خود را به ده هزار نفر نیز افزایش دهند از این قابلیت استفاده خواهند کرد.

بیشتر بخوانید :  به کارگیری ترفند های کاربردی در کامپیوتر شخصی

افرادی که قصد دارد تا بر روی لینک مورد نظر کلیک نمایند باید به میزان زیادی از سرعت و فعالیت بالا برخوردار باشند. زیرا همانطور که اطلاع دارید استوری ها با سرعت زیادی در حال عبور هستند و از یک استوری به دیگری منتقل خواهید شد ، در این زمینه یکی از بزرگترین مزیت های شما عکس العمل بالا می باشد. پس به سرعت بر روی لینک کلیک نمایید تا به صفحه هدایت شوید.

افزایش فالورها و لینک گذاری در استوریافرادی که اکانت شما از سوی اینستاگرام تأیید شده یا فعالیت تجاری دارند باید در زمان قرار دادن هر نوع نوشته ، عکس ، فیلم و . . . بر روی علامتی که با یک زنجیر مشخص شده کلیک نمایید. فشردن این گزینه موجب خواهد شد تا صفحه ای باز شود تا شما آدرس لینک را در درون آن قرار دهید. پس از آن خطی در زیر لینک قرار می گیرد که نشانه تأیید می باشد ، شما برای ثبت شدن نیاز دارید تا گزینه ی   Doneرا بزنید. پس از آن در زمان مشاهده استوری لینک ها را مشاهده خواهید کرد. در این قسمت گزینه ای برای ویرایش نیز در نظر گرفته شده تا شما از این قابلیت هم بهره ببرید.

نظر شما درباره افزایش فالورها و لینک گذاری در استوری چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.