امکان سرچ عکس با کلمه روی گلکسی اس 10

امکان سرچ عکس با کلمه روی گلکسی اس ۱۰

در گذشته پیدا کردن یک عکس در سیستم کامپیوتر و همچنین در گوشی همراه کاری بسیار سخت بود که خوشبختانه امروز این مشکل در گلکسی اس ۱۰ رفع شد.

در جدیدترین مدل از گوشی سامسونگ که با نام گلکسی اس ۱۰ نیز شهرت دارد می توان به این نکته دست یافت که تنها با استفاده از یک سرچ بسیار ساده می توانید به آسانی عکس مورد نظر خود را در سریع ترین زمان ممکن پیدا کنید و از دیدن آن لذت ببرید. شاید استفاده از چنین قابلیتی برای هر گوشی امکان پذیر نباشد اما باز هم گلکسی از بین گوشی های مختلف این رکورد را شکسته و در نهایت پیروز شد و بر تعداد مخاطبان آن روز به روز افزوده می شود.

امکان سرچ عکس با کلمه روی گلکسی اس 10

این ویژگی به تنهایی برای نوت ۱۰ نیز اختصاص دارد و به صورت ویژه برای آن طراحی شده است. معمولا طراحی چنین ویژگی نیاز به دانش و مهارت خاصی دارد که می توانید در کمترین زمان ممکن آن را اجرایی نمایید. افرادی که تاکنون این گوشی را نداشته اند و هم اکنون آن را تهیه نموده اند به راحتی با استفاده از جستجو نمودن کلمه های مربوطه بر روی برنامه ای همانند گالری این کار را اجرا نموده و ببینند. 

با استفاده از چنین قابلیتی می توانید ویژگی های گسترده تری را بر روی مدل گوشی سامسونگ خود ببینید. علاوه بر این تغییرات می توانید از فایلی که به روزرسانی شده و در حدود دویست مگابایت هم می باشد کمک بگیرید. علاوه بر این موتور هوش مصنوعی هم قابلیت همکاری با آن را دارد و در نهایت در کنار یکدیگر می توانند بیشترین سود را به شمار برسانند. این موتور می تواند رفته رفته با اسم های مختلفی که از عکس ها در درون گوشی شما وجود دارد بیشتر آشنا شود.

بیشتر بخوانید :  چه کسانی از اینستاگرام خدافظی کردند؟
امکان سرچ عکس با کلمه روی گلکسی اس 10

دیگر نیازی نیست تا ساعت ها وقت خود را صرف پیدا نمودن فایل های مختلف و عکس های متفاوت نمایید.   برخی از کلمات هستند که به صورت کلی وجود دارند به عنوان مثال رنگ ، پس برای این که دقیق تر شوید باید جزئیات بیشتر را از جمله رنگ مورد نظر خود به آن اضافه نمایید. امکاناتی که در درون وای فای وجود دارد در گوشی گلکسی به کار گرفته شده و نسبت به قبل پیشرفته تر شده است.

با حالتی که برقرار می کنید یعنی  Auto Hotspot این قابلیت را برای گوشی خود فراهم خواهید کرد که در سریع ترین زمان ممکن بتواند اتصال را برقرار نماید. در این ویژگی مشخص خواهد شد که چه نوع از گوشی ها به گوشی شما متصل شده اند.

نظر شما درباره امکان سرچ عکس با کلمه روی گلکسی اس ۱۰ چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.