انتشار پیدا کردن موسیقی های پاندورا در استوری اینستاگرام قطعی شد!

انتشار پیدا کردن موسیقی های پاندورا در استوری اینستاگرام قطعی شد!

یکی از بهترین پخش های موسیقی خود را می توانیم به موسیقی های پاندورا نسبت دهیم که در این رابطه می توان تغییرات مهمی را متوجه شد.

زمان و نحوه پخش کردن در پاندورا و کیفیتی که برای پخش آن وجود دارد شاید به صورت کامل با سایر پخش ها نیز تفاوت داشته باشد. اینستاگرام برای اینکه چنین کاری را انجام دهد قصد دارد تا همکاری خود را با اسپاتیفا آغاز نموده و در نهایت این موسیقی و پخش آن را از طریق اسپاتیفای کاربران به استوری در اینستاگرام آنها نیز منتقل نماید. بنابراین این امکان در حال حاضر برقرار شده تا شما موزیک هایی که از نوع پاندورا هستند را بر روی صفحه شخصی خود برقرار نماییدو بتوانید از هریک از آنها بهره لازم را ببرید.

انتشار پیدا کردن موسیقی های پاندورا در استوری اینستاگرام قطعی شد!

برخی ها از دسته دیگری هستند و معمولا دوست ندارند از اسپاتیفا استفاده کنند، اما با این که چنین ویژگی برای آنها تعریف نشده می توانند از طریق پاندورا نیز بر روی استوری خود در اینستاگرام این موسیقی ها را دریافت نمایند که این خود نشان دهنده یک تغییر بسیار بزرگ در کار خواهد بود. اینستاگرام در این رابطه همچنین توجه دارد به این موضوع که جذابیتی هم برای آن افزوده شود آن هم اضافه نمودن استیکرهایی برای موسیقی خواهد بود تا متن هایی که برای آهنگ ها بوده از این طریق نیز مشخص شوند.

این که کاربران بتوانن موسیقی هایی را بر روی پست هایی که قرار می دهند بیافزاید در گذشته مهیا شده بود . اما حالا در این مسیر پاندورا هم فعالیت های خود را آغاز نموده و این توجه را بیشتر از قبل دارد. این کلیپ ها هم برای تصاویر و هم برای فیلم های تهیه شه قابل اجرا بودند. بر این اساس تمامی موسیقی هایی که تعداد مخاطبان بالایی داشتند به خوبی قابل انتقال بر روی استوری بودند تا دوستان شما هم از آنها استفاده کنند.

بیشتر بخوانید :  مخالف دولت با فیلتر شدن تلگرام
انتشار پیدا کردن موسیقی های پاندورا در استوری اینستاگرام قطعی شد!

این ویژگی را می توانیم شامل دسترسی رایگانی بدانیم که به تمامی آلبوم ها ، پادکست ها ، لیست های مربوط به پخش و . . . وجود دارد. کسانی که دوست دارند تا آهنگ درون پاندورا را در درون اینستاگرام منتشر کنند تنها با زدن بر روی گزینه اشتراک گذاری می توانند این کار را انجام دهند. در صورتی که افراد در پاندور عضو نباشند تنها پس از مشاهده یک تبلیغ برای دیدن آن می توانند اقدام کنند. حتی این امکان هم وجود دارد تا هنرمندان در رابطه با چگونگی ساخت آهنگ خود هم اطلاعاتی را منتشر کنند. 

نظر شما درباره پیدا کردن موسیقی های پاندورا در استوری اینستاگرام چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.