وبسایت مکس

انتقال کروم کامپیوتر به کروم گوشی

انتقال کروم کامپیوتر به کروم گوشی

استفاده از گوگل کروم به عنوان یکی از بهترین مرورگرها در هر جایی از دنیا وجود دارد اما انتقال داده ها از کروم کامپیوتر به کروم گوشی های هوشمند کاری بسیار مهم در نظر گرفته می شود.

انتقال کروم کامپیوتر به کروم گوشیدر بسیاری از مواقع بر اساس شرایط موجود انتظار دارید که کامپیوتر تمامی فعالیت ها را برای شما انجام دهد ، اما در حقیقت چنین نیست و یک کامپیوتر نمی تواند به خوبی یک سیستم هوشمند به شما خدمت رسانی کند. برای آنکه بتوانید شرایط را به صورت ایده آل برای خود به وجود آورید و در صورت نیاز از کامپیوتر به گوشی منتقل کنید می توانید از راه های زیر استفاده کنید. یک راه برای استفاده در گوشی های اندرویدی و راه دیگر برای استفاده در گوشی های آی او اس می باشد.

انتقال کروم کامپیوتر به کروم گوشیبرخی از مواقع دوست دارید تا صفحه ی وب مورد نظر خود را در صفحه ای کوچکتر از صفحه بزرگ کامپیوتر مشاهده کنید و در هر جایی بتوانید از آن بهره ببرید. این شرایط به شما کمک می کند تا در هر لحظه و هر جایی اطلاعات مهمی را در دسترس داشته باشید. پس سعی کنید تا روش مذکور را به کار ببندید و به بهترین شکل ممکن از آن بهره ببرید تا نیازهای خود را برطرف نمایید.

برای آنکه بتوانید این قابلیت را در گوشی اندرویدی خود فعال کنید تنها نیاز است تا یک افزونه را بر روی گوگل کروم خود نصب کنید. این افزونه به صورت خودکار کارهای مربوط به انتقال صفحه وب به صفحه گوشی اندرویدی شما را انجام می دهد. علاوه بر گوشی های اندرویدی شما می توانید برای گوشی های آی او اس خود نیز از این نرم افزار بهره ببرید. این افزونه باید بر روی مرورگرهای گوگل کروم شما در سیستم آی او اس و اندروید نصب شود. پس از آن در موراد انتقال از کامپیوتر به سیستم گوشی تنها با یک راست کلیک و انتخاب نام افزونه می توانید این انتقال را به راحتی انجام دهید.

بیشتر بخوانید :  اندروید 8 و آموزش فعال کردن شبکه بی سیم

انتقال کروم کامپیوتر به کروم گوشییک راه حل دیگر برای گوشی های آی او اس استفاده از سیستمی است که در داخل خود مرورگر نیز وجود دارد. برای آنکه بتوانید به این اطلاعات دسترسی داشته باشید نیاز است تا به قسمت فایل بروید و دسته Share را انتخاب کنیدو پس از آن می توانید از AirDrop استفاده کنید. هرکدام از این روش ها با سرعت می تواند انتقال صفحه وب را برای شما انجام دهد ، پس تفاوتی بین آنها وجود ندارد و کار با هرکدام که برای شما راحتر است به عنوان اولین گزینه انتخابی خواهد بود.

نظر شما درباره انتقال کروم کامپیوتر به کروم گوشی چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.