اپلیکیشن کیو

معرفی اپلیکیشن کیو ، برترین اپلیکیشن این هفته در مکس

حتما شما هم همچون بسیاری از افراد ، درصد زیادی از وقت خود را در اینترنت و حتی با گوشی همراه خود می گذرانید. در این مطلب از مکس قصد داریم تا یکی از جدیدترین برنامه های کاربردی استارت آپی در تهران را برای شما توضیح دهیم . اپلیکیشن کیو در حقیقت اپلیکیشنی است که در این مجموعه طراحی شده تا میزان اطلاعات و دانش افراد را بالا ببرد. یک بازی دو نفره ای که می تواند به صورت یک رقابت هم باشد. اپلیکیشن کیو همچنین بازی های زیادی را نیز با خود به همراه دارد.

کیو یک بستر برای برگزاری مسابقات آنلاین می باشد. در طی سنوات گذشته یکی از دغدغه هایی که برای مدیران این شرکت وجود داشته ، بحث آموزش و سیستم سرعتی آموزش نیز بوده است. جامعه ی ایران هم در گروه سنی جوان قرار دارد که در حدود ۶۷ درصد افراد زیر ۳۵ سال هستند. این سنین پتانسیل خوبی دارند ، در نتیجه باید محتوای خوبی برای آنها نیز در نظر گرفته شود.

به همین دلیل اپلیکیشن کیو طراحی شده که در آن ماهیت اصلی مسابقه و آموزش است. در واقع محتواهای مختلف در شکل مسابقات مختلف برای کاربران نیز رونمایی می شود. با اینکه محتوای آموزشی در این اپلیکیشن قرار گرفته اما به صورت یک بازی بسیار جذاب نیز می باشد.

اپلیکیشن کیو

مسابقات درونی اپلیکیشن کیو به نوعی آنلاین می باشد. در همان لحظه شما امتیازات رقیب و خودتان را مشاهده می نمایید. به همین دلیل شور و هیجان مسابقه در حین بازی بسیار افزایش می یابد. یکی از ویژگی های کیو در این است که کاربر خودش می تواند هر تاپیک و هر موضوعی را که بخواهد باز کند و به آن وارد شود.

بیشتر بخوانید :  آموزش منتقل کردن یک نرم افزار به دسکتاپ مجازی ویندوز 10

ایده ی این کار از جایی شکل گرفت که اپلیکیشن های خارجی با محتوایی که خودشان دوست داشتند ، فرهنگ ایرانی به گونه ای که می خواستند جلوه می دادند ، در صورتی که به آن شکلی که نشان داده می شد نبود. به همین دلیل اپلیکیشن کیو با یک محتوای ایرانی و استاندارد توسط دانش بومی همین مملکت راه اندازی شد.

در حال حاضر کاربرانی که سیم کارت ۰۹۱ را دارند به صورت روزانه ۳۰۰ تومان از حساب آنها کسر می شود و می توانند این بازی را به صورت آنلاین انجام دهند. اما خبر خوش این است که به زودی برای کاربرانی که سیم کارت های ۰۹۳ را دارند ، این اپلیکیشن قابل استفاده خواهد بود. دانلود و استفاده از این اپلیکیشن بسیار آسان و راحت می باشد و کاملا رایگان است.