اکانت غیرفعال شده اینستاگرام را فعال کنید!

اکانت غیرفعال شده اینستاگرام را فعال کنید!

برخی از افراد هستند که به دلیل شرایطی برای مدتی کوتاه اکانت اینستاگرام خود را در حالت غیرفعال قرار می دهند ، اما در واقع این افراد می توانند فعالیت خود را ادامه دهند.

معمولا هر اکانتی زمانی که حذف شود بازگردانی آن امکان پذیر نیست ، مگر آنکه شما بتوانید با ساخت یک اکانت دیگر به کار خود ادامه دهید ، اما در واقع کاربران زیادی حضور دارند که برای تنها یک مدت کوتاه اکانت مورد نظر خود را در حالتی غیر فعال قرار می دهند و این نشان دهنده فعالیت دوباره آنها خواهد بود ، برای اینکه این فعالیت دوباره ادامه داشته باشد می توانید اکانت خود را به حالت فعالیت دوباره درآورید. برای این کار نیازی نیست تا اطلاعات خاصی داشته باشید بلکه از طریق راه هایی که در ادامه توضیح می دهیم می توانید آنها را انجام دهید.

اکانت غیرفعال شده اینستاگرام را فعال کنید!

برای این که دوباره به این شبکه اجتماعی بزرگ راه پیدا کنید در ابتدا باید وارد برنامه مربوطه شوید. حالا رمز عبور خود را بزنید. برخی از کاربران در همین مرحله به مشکل برمی خورند ، آنها رمز خود را فراموش کرده اند. برای بازیبای کردن رمز قبلی خود برای ورود به اکانت اینستاگرام هم می توانید مسیری را طی کنید تا بتوانید رمز عبور خود را به دست آورید. قسمتی به نام لاگین وجود دارد که در آنجا Get help sigining in را مشاهده خواهید کرد. در قسمتی با نام  use username or email می توانید اولین بخش را تیک بزنید. که برای پیدا کردن اکانت شما بوده و باید اطلاعات خود را وارد کنید.

بیشتر بخوانید :  نحوه غیرفعال کردن اعلان های اینستاگرام

با استفاده از ایمیل رمزی برای شما ارسال می شود بنابراین این گزینه را بزنید. در ایمیل شما از سوی این برنامه لینکی برای بازیابی رمز مشاهده می کنید که می توانید بر روی آن کلیک نمایید. علاوه بر ایمیل این کار را می توانید با استفاده از تلفن همراه خود هم انجام دهید. که برای این قسمت از پیامک می توانید وارد شوید.

اکانت غیرفعال شده اینستاگرام را فعال کنید!

 برخی از مواقع اکانت شما توسط یک هکر حرفه ای هک خواهد شد. برای اینکه بازیابی رمزی را انجام دهید و دوباره وارد شوید می توانید همین مراحل بالا را طی کنید. در بخشی که استفاده از یوزرنیم بوده بر روی احتیاج به کمک بیشتر بزنید که Need more help? مشخص شده است. برای این که صفحه مورد نظر تنها برای شما باشد می تواند از طریق شخصی سازی اکانت با تصویر خود بزنید. در نهایت بر روی submit request کلیک نموده و منتظر بمانید تا این سیستم اطلاعات شما و درخواستتان را پیگیری نماید. در این صورت ایمیلی برای بازیابی برای شما ارسال خواهد شد.

نظر شما درباره بازیابی اکانت غیرفعال شده اینستاگرام چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.