اینستاگرام و خبرهای جدید از آن

اینستاگرام و خبرهای جدید از آن

اینستاگرام یکی از پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی با قابلیت هایی بسیار متفاوت می باشد که این بار نیز در آخرین ورژن خود توانسته ویژگی های جدیدتری را نیز اضافه نماید.

اینستاگرام و خبرهای جدید از آنبا بررسی های صورت گرفته به این نتیجه رسیده ایم که در بیست و پنجمین نسخه از اینستاگرام ویژگی های بسیار خوب و جدیدی در اختیار کاربران قرار داده شده است. شاید برای شما جالب باشد که این ویژگی ها برای گسترش توانایی های مربوط به استوری اینستاگرام در نظر گرفته شده و همین امر موجب خواهد شد تا استوری طرفداران به نسبت بیشتری را نسبت به گذشته با خود به همراه داشته باشد.

شما برای قرار دادن یک عکس یا یک تصویر در اینستاگرام نیاز دارید تا از فرصت بیست و چهار ساعته بهره مند شوید ، پس از این زمان دیگر مشاهده عکس یا فیلم مربوطه امکان پذیر نخواهد بود. اما در قابلیت جدید این زمان اتمامی ندارد و با استفاده از ویژگی هایلایت شما می توانید حتی با اتمام زمان مورد نظر باز هم به تمدید آن بپردازید. البته برای استفاده از این قابلیت نیاز است تا شما یک بار نیز از مرحله ی آرشیو خود بهره مند شوید.

اینستاگرام و خبرهای جدید از آنآرشیو کردن در حقیقت شرایطی است که اخیرا و پیشرفته تر از گذشته در اختیار شما قرار می گیرد. بنابراین شما می توانید هرنوع پستی که مد نظر خود دارید را در کمترین زمان ممکن به آرشیو اضافه نمایید. اضافه کردن پست ها به آرشیو نیز می تواند در زمان پیدا کردن پست های مربوطه به شما کمک نماید و از طریق بسیاری از کارهای خود را با سرعت بیشتری انجام دهید. پس با استفاده از گزینه ی مربوط به آرشیو هم می توانید در استوری و هم می توانید در زمینه ی پست های خود لیستی از تصاویر و فلیم ها را مشاهده نمایید.

بیشتر بخوانید :  انویدیا و خودرو های خودران

اما در مقابل اینستاگرام استفاده از آرشیو را برای تمدید استوری شما نیز در نظر گرفته است. بدین ترتیب اگر استوری را در معرض نمایش قرار داده اید می توانید در بخش آرشیو خود در جستجوی آن باشید و برای بار دیگر نیز به اشتراک گذاری بپردازید. به چنین ترتیبی تا هر زمان که دوست داشته باشید مخاطبان شما می توانند از این عکس ها و فیلم ها بهره مند شود.

اینستاگرام و خبرهای جدید از آنهر ورژن از اینستاگرام نیاز دارد تا برای استفاده از آن از یک مدت زمان نسبتا کوتاه تا طولانی استفاده شود. بنابراین شما می توانید برای استفاده از این قابلیت از اندک زمانی صبر بهره مند شوید. این زمان می تواند در حدود یک ساعت تا چند روز باشد ، بنابراین نگران نباشید ، به زودی می توانید از آرشیو و همچنین از هایلایت در اینستاگرام خود استفاده نمایید.