اینستاگرام و باگ جدید خطرساز آن

اینستاگرام و باگ جدید خطرساز آن

همه ی برنامه ها و اپلیکیشن هایی که در زمینه ی شبکه اجتماعی فعالیت دارند پس از مدتی به یک سری از باگ ها آلوده می شود که اینستاگرام هم از این قاعده پیروی نمود.

باگ ها در اکثریت موارد خطرات زیادی را برای ما به همراه دارند و می توانند منجربه به تغییر دادن اطلاعات شخصی ما شوند زیرا در اینستاگرام هیچ نوع محافظتی وجود ندارد تا بتواند از اطلاعات شما در برابر این باگ ها محافظت نماید. به تازگی خبرهایی از اینستاگرام منتشر شده که نشان از اهمیت این موضوع دارد. در حقیقت می توان گفت که باگ جدید مسئول چنین اتفاقاتی بوده و به همین دلیل از شهرت بالایی برخوردار گشته است.

اینستاگرام و باگ جدید خطرساز آنباگ جدید توانسته تا شخصی ترین اطلاعات این سیستم یعنی رمز عبور را پیدا کرده و در نهایت برای فاش  شدن آن اقدام نماید. پس در نتیجه شما نمی توانید هرآنچه که دوس دارید را در این فضا قرار دهید زیرا تمامی اطلاعات شما از جمله ورود به این سیستم فاش خواهد شد و حتی اشخاصی وجود دارند که در پیج های بزرگ می توانند از این مسئله سوء استفاده نمایند.

باگ مورد نظر در اینستاگرام کمی ضعیف تر از باگ فیس بوک وارد عمل شده و در حقیقت می توان گفت که اطلاعات موجود خود را در حالت فعلی می توانید دانلود نمایید اما شاید رفته رفته این ویژگی حذف گردد. در قسمت آدرس مربوط به اینستاگرام شما رمزی که برای حساب کاربری قرار داده اید مشخص خواهد شد.

از نظر امنیتی بررسی ها نشان می دهد که افراد استفاده کننده از یک سیستم ویندوزی که به اینستاگرام راه پیا می کردند به این شرایط گرفتار شده اند و در خصوص همه ی کاربران صدق نمی کند. در حقیقت استفاده ی مشترک از یک سیستم اینترنتی هم می تواند به عنوان عامل دوم برای فاش شدن رمز حساب کاربری تأثیرگذاشته باشد. بهترین کار در حال حاضر تغییر دادن رمز فعلی مربوط به اینستاگرام شما خواهد بود.

بیشتر بخوانید :  اینستاگرام و طریقه ی دانلود کردن فایل های موجود

اینستاگرام و باگ جدید خطرساز آناینستاگرام و افرادی که در این شبکه فعال هستند در راستای برطرف نمودن این مشکل امنیتی تمام تلاش خود را به کار گرفته اند تا بتوانند آنچه که مورد نیاز است را به کاربران هدیه دهند و این باگ را هم از سیستم خود حذف نمایند.   در هر به روزرسانی قابلیت های قبلی هم به روز تر خواهند شد. حتی شما خواهید توانست تا از این برنامه بدون داشتن اینترنت هم استفاده کنید.

 

 

نظر شما درباره اینستاگرام و باگ جدید خطرساز آن چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.