اینستاگرام و تغییرات دایرکت ها

اینستاگرام و تغییرات دایرکت ها

اگر دوست دارید تا جدیدترین خبرها در خصوص اینستاگرام را بدانید بهتر است که مطالب مربوط به سایت مکس در این زمینه را مطالعه فرمایید.

اگر از طرفداران شبکه اجتماعی اینستاگرام هستید بهتر است تا در خصوص این شبکه اطلاعات کافی داشته باشید تا بتوانید راحت تر و پرسرعت تر در فضای مجازی حضور داشته باشید. اینستاگرام در ورژن آخر خود تغییری را اعمال کرده که شاید تاکنون تکرار نشده و برای اولین بار است که آن را مشاهده خواهید نمود. این به روزرسانی در رابطه با دایرکت ها یا پیام هایی می باشد که از سوی افرادی که فالوور شما هستند برایتان به صورت کاملا خصوصی ارسال خواهد شد.

اینستاگرام و تغییرات دایرکت هااینکه شما بتوانید از حالت آنلاین بودن شخصی باخبر شوید تنها ویژگی تلگرام و سایر شبکه ها نیست بلکه در اینستاگرام هم می توانید آنلاین بودن را تشخیص دهید. شاید برای شما این موضوع جذاب باشد اما قطعا برای افرادی که دوست دارند تا فعالیت آنها مخفی بماند مسئله ی مهم و ناراحت کننده می باشد. شما توسط یک چراغی که به رنگ سبز می باشد فعال خواهید بود و این فعالیت شما مشخص می شود. بنابراین در آن لحظه کابران این چراغ را می بینند و در نهایت پیامی را برای شما می فرستند.

اینستاگرام و تغییرات دایرکت هااگر ارتباط خود را از طریق دایرکت نیز برقرار می کنید و مطالبی را برای دوستان خود می فرستید همانند یک شبکه اجتماعی برای گفت و گو این وضعیت یعنی آنلاین بودن قابل تشخیص است. بنابراین رهایی از دست کاربران بسیار سخت خواهد بود. از طرفی افراد مشهور که تعداد دایرکت های بیشتری دارند با همهمه های بسیاری برخورد خواهند کرد که مبنی برعدم پاسخگویی آنها می باشد.

بیشتر بخوانید :  فالو روزانه در توییتر تغییر می کند!

اینستاگرام و تغییرات دایرکت هایکی از اهدافی که برای این منظور در نظر گرفته شده در خصوص یک ارتباط دوسویه در یک زمان بین کاربران می باشد که متأسفانه برای هر فردی قابل اجرا نیست. البته شما می توانید تمامی ای موارد را با استفاده از Show Activity Status رد تأیید نمایید. کمی به بخش دایرکت های دوستان خود دقت نمایید حتی آخرین وضعیت فعالیت آنها نیز به صورت تقریبی مشخص گردیده است.

نظر شما درباره اینستاگرام و تغییرات دایرکت ها چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.