بازی جی تی آی و مشکلات موجود

بازی جی تی آی و مشکلات موجود

یکی از بازی های بسیار معروفی که وجود دارد در ارتباط با بازی جی تی آی بوده و همه ی ما تقریباً برای یک بار با اسم این بازی آشنا هستیم حتی اگر بازی نکرده باشیم.

اعتراض هایی در کشور هنگ کنگ وجود داشته که البته پایه ی مربوط به این اعتراضات مشخص نیست. اغلب آنها از سوی کشور هنگ کنگ مربوط به بازی آنلاین جی تی آی وی است. این بازی جدیدتر ین بازی بوده که در حال حاضر وجود دارد و می توانیم از بازی کردن با آن لذت ببریم. البته این نکته را نباید فراموش کرد که هر بازی با توجه به اولین سری ساخت خود می تواند مخاطب پذیر یا ناپذیر باشد، بنابراین بازی سازی از ارزش بالایی برخوردار است.

اما اعتراض هنگ کنگ به دلیل مسائل سیاسی و قومیتی است. یعنی در بازی چینی موجود به جای آنکه شخصیت ها به صورت چینی طراحی شوند در رابطه با معترضان این شخصیت ها به صورت هنگ کنگی طراحی شده اند. همین موضوع به صورت گسترده ای بررسی شد. اعتراض ها به نسبت قبل بیشتر شد تا جایی که خواستار حذف شدن این بازی هستند.

بازی جی تی آی و مشکلات موجود

بازی کننده ها در جی تی آی وی به صورت آنلاین بازی می کنند و از بازی خود هم بسیار لذت می برند اما در به روزرسانی که انجام شده این مشکل خود را نشان داده است.  افرادی که گیمر هستند این بازی را بر روی LIHKG انجام دادند، این سایت موجود دقیقاً همانند یک سایت چینی از نوع Reddit است. بعد از بررسی بازی بازان و اعتراض ها مدیریت هایی برای عملیات های موجود در حال انجام است تا نقص را برطرف کنند.

بیشتر بخوانید :  بررسی بازی معروف star wars battlefront

 در این بازی گیمرهای چینی در تلاش بودند تا کاراکترهای داخل بازی را به صورت پلیس هایی درآورند که با شورش ها مخالف بوده و همین کار را انجام دادند. پس از آن کامیون هایی به صورت آب پاش برای جلوگیری از فعالیت های گیمرها به روی آنها شروع به آب پاشی می کند.

بازی جی تی آی و مشکلات موجود

 بازی جی تی آی در یک شهر در حال انجام بوده که البته شهر مربوطه را می توانیم شهری از نوع خیالی تصور کنیم. این شهر Los Santos نامیده می شود. اما با وجود چنین اعتراض هایی هم باز هم بازی ادامه دارد و نمی توان از آن جلوگیری نمود.

 به دلیل مشکلات سیاسی که اخیراً به وجود آمده است در بازی جی تی آی وی انتشاری وجود ندارد. اما گیمرهای هنگ کنگی هم قصد دارند تا در بازی خود همگی از یک لباس استفاده کنند و در پشت آن شعار زنده باد هنگ کنگ را حک کنند.