باگ های جدید در واتس اپ

باگ های جدید در واتس اپ

در حال حاضر در واتس اپ یک مشکل همگانی وجود دارد که آن را می توانیم باگ بنامیم ، این باگ ها امنیت مربوط به واتس اپ را زیر سؤال برده است.

در حقیقت برقراری ارتباط از طریق واتس اپ می تواند به عنوان یکی از مهم ترین راه ها برای ایجاد ارتباط پایدار هم تصویری و هم پیامی با دوستان شما باشد. واتس اپ نیز کاربران زیادی دارد  که از این طریق با یکدیگر در ارتباط هستند اما در زمانی که خبری در خصوص امنیت و از بین رفتن آن به وجود آید می تواند تعداد کاربران را نیز به صورت قابل توجهی به یکباره کاهش دهد.

باگ های جدید در واتس اپتعداد باگ هایی که تخمین زده شده در حدود دو مورد است ، این باگ ها مستقیما بر روی سیستم های اندرویدی مؤثر بوده و همواره موجب شده تا کاربران آن از این اتفاق نیز آزرده خاطر شوند. در حقیقت بر اثر ورود باگ ها می توان گفت که علامت بسیار مهم پاک شدن کاملا ناگهانی و یکباره پیام های ارسالی شده می باشد. همچنین فردی که به تازگی سیم کارت خود را تغییر داده است به این موضوع نیز توجه دارد که پس از استفاده نمودن از سیم کارت جدید خود اتفاق بسیار خاص بازگشت پیام های مربوط به سیم کارت قبلی بوده است. این شرایط یعنی از بین رفتن سیستم امنیتی اصلی در رابطه با واتس اپ که بسیار با ارزش بوده است.

در ابتدا یک باگ نیز وارد عمل شده و پس از آن در مدت یک هفته بعد باگ بعدی نیز وارد جریان شده است. یکی از کارمندان از شرکت های معروف جزئیاتی را از مشکلات مربوط به خود در سیستم واتس اپ در توئیتر خود به اشتراک گذاشته است تا در صورت بروز چنین مشکلی در دیگر افراد بتواند تعداد کاربران را تعیین نماید و تخمین زد که این باگ چند مورد اختلال را ایجاد نموده است.

بیشتر بخوانید :  فالو روزانه در توییتر تغییر می کند!

باگ های جدید در واتس اپاندرویدی باید گوش به زنگ باشند که آیا در رابطه با پیام های ارسالی آنها حذف به صورت ناگهانی رخ داده یا نه در این صورت یکی از باگ ها به واتس اپ آنها حمله ور شده است. در حال حاضر بررسی های مربوط به واتس اپ انجام شده اما می توان به این موضوع نیز توجه داشت که چنین بررسی های انجام شده در شرایط فعلی از سوی واتس اپ باگ را تأیید نکرده است و شاید از نظر آنها هیچ مشکلی به وجود نیامده باشد.

 

نظر شما درباره باگ های جدید در واتس اپ چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.