وبسایت مکس

بررسی بازی جذاب و بسیار پرهیجان تام دونده

بررسی بازی جذاب و بسیار پرهیجان تام دونده

یکی از بازی های بسیار جذابی که تاکنون به تعداد بسیار زیاد مورد دانلود قرار گرفته در رابطه با بازی معروف تام دونده می باشد.

تام گربه ای بسیار بازیگوش بوده که در سری های قبلی با تقلید کردن صدای شما همواره موجبات سرگرمی شما را فراهم می نمود. اما در حال حاضر این تام به یک تام دیگر یعنی تام دونده تبدیل شده که می تواند با دویدن در یک شهر و عبور کردن از مانع های بسیار به یک سرگرمی بزرگتر دست یابد. اما تفاوتی که در این بازی با آن روبه رو خواهید بود در ارتباط با جمع آوری سکه هایی دارد که نباید آنها را از دست بدهید ، زیرا در این صورت امتیاز کمتری را جمع آوری خواهید کرد.

بررسی بازی جذاب و بسیار پرهیجان تام دوندهامروزه با توجه به هوشمند بودن گوشی های همراه بازی های متنوعی در بازار موجود می باشد که شما می توانید برخی از آنها را دانلود و برخی دیگر را در ازای پرداخت پولی خرید نمایید. اما بازی تام دونده به دلیل با ارزش بودن نظر مشتری ها به این موضوع توجه دارد که همواره بازی کردن برای شما هیچ هزینه ای را در بر نداشته باشد و این خود یکی از بزرگترین مزایای استفاده از بازی مذکور می باشد. خوشبختانه این بازی که در عین حال بسیار سادع بنظر می رسد پیچیدگی های خاص خود را دارد و در نتیجه در زمان استفاده با آن روبه رو خواهید شد.

بررسی بازی جذاب و بسیار پرهیجان تام دوندهفضای بسیار زیبایی برای شهر در نظر گرفته شده که با گذشتن از آن همواره حس حضور در یک شهر واقعی به شما داده می شود. زیرا تصاویر بسیار واضح طراحی شده و لحظه به لحظه به واقعیت بیشتر نزدیک خواهید شد. این بازی یعنی تام دونده محدوده سنی خاصی ندارد و نه تنها کودکان بلکه افراد بزرگتر هم می توانند زمان خود را صرف چنین بازی کنند و از اوقات بیکاری خود لذت ببرند. بازی تام دونده تا حدودی جذب بسیار زیادی دارد بنابراین قطعا پس از استفاده مجذوب آن خواهید شد و از امتیاز جمع کردن نیز دلسرد نخواهید شد.

بیشتر بخوانید :  معرفی بازی بی نظیر NBA 2K18 در مکس

معمولا یکی از دغدغه های بسیار مهمی که بازیکنان در بازی تام دونده از آن صحبت می کنند در ارتباط با نحوه برخورد با موانع می باشد. یکی از راه حل های طلایی و بسیار خوب در ارتباط با منفجر کردن آنها می باشد. این موانع لحظه به لحظه سخت تر از قبل می شوند و همچنین ترکیدن آنها نیز به همان نسبت سخت تر خواهد شد. یکی از محیط های جذاب دیگری که در این بازی به آن اشاره شده در ارتباط با مهم ترین بخش یعنی صرف کردن سکه هایی است که شما به عنوان امتیاز جمع آوری نمودید. در حقیقت شما می توانید تعداد افراد بیشتری همچون تام را به عنوان همسایه اضافه کنید و از شلوغ شدن بازی لذت بیشتری ببرید.

لحظه به لحظه علاوه بر موانع با یک شهر بسیار شلوغ مواجه می شوید که قطعا کار بازی کردن را برای تام دونده بسیار مشکل می سازد. معمولا استفاده از بازی تام دونده به صورت آنلاین نیست و شما به تنهایی می توانید از این بازی به توانایی و تمرکز خود پی ببرید. البته این نکته را فراموش نکنید که در صورت آنلاین بودن رقابت های سخت تری در انتظار شما خواهد بود.

بررسی بازی جذاب و بسیار پرهیجان تام دوندهحجمی که برای بازی در نظر گرفته شده حجم مناسبی می باشد که می تواند شرایط را برای استفاده بهینه سازد و هیچ فشاری برای بازی کردن نظیر کندی های موجود و . . . را تجربه نخواهید کرد. از نظر وضوح تصویر ، تغییرات تصویری موجود ، صداها و . . . با بهترین کیفیت مشاهده می شود که قطعا بسیار خوب و جذاب خواهد بود.

بیشتر بخوانید :  معرفی و بررسی جزء به جزء بازی Just Cause 3 در مکس