برنامه اندرویدی اتو در گوگل پلی

برنامه اندرویدی اتو در گوگل پلی

در بین برنامه های متنوعی که در گوگل مشاهده می کنید یکی از بهترین آنها را می توانیم به برنامه اندروید اتو نسبت دهیم ، این برنامه در پلی استور قابل دانلود است.

در گوگل شما می توانید برنامه های متنوعی را ببینید که هریک از آنها توانایی دارند تا ویژگی های کاربردی را به گوشی شما بدهند ، اما در بین آنها برخی از برنامه ها هستند که شاید بتوان گفت یکی از بهترین ها به شمار می روند و علاوه بر این ، موضوع دیگری هم وجود دارد که در ارتباط با نحوه ی کارکرد برنامه خواهد بود. گوگل برنامه ای را جدیدا بر روی گوشی شما قابل استفاده خواهد کرد که با نام برنامه اندروید اتو به شهرت رسیده است.

برنامه اندرویدی اتو در گوگل پلی

 این برنامه ای که هم اکنون در رابطه با آن توضیحاتی را ارائه می دهیم در زمره برنامه هایی قرار دارد که در واقع می توان معرفی و رونمایی از آن را در ماه می نسبت داد. ماه می سال جاری یعنی در ۲۰۱۹ ، ماهی بوده که این برنامه در رویدادی با نام I/O به صورت کامل رونمایی شده و به جزئیات مربوط به آن پرداخته شد. بنابراین بسیار اهمیت دارد که در رابطه با این برنامه اطلاعاتی را به دست آوریم تا بدون نیاز آن را بر روی گوشی خود نصب نکنیم.

 یکی از سیستم عامل هایی که این برنامه یعنی اتو در آن قرار داده شده و به همراه به روزرسانی می توانید از آن بهره لازم را ببرید سیستم عامل ۱۰ خواهد بود. گوگل قصد دارد تا همه ی افراد از این برنامه بهره ببرند ، بنابراین تنها به گروه خاصی اختصاص ندارد باید در رابطه با آن جستجوی بیشتری کرد. حال می خواهیم در رابطه با اطلاعات تکمیلی برای این سیستم توضیحات بیشتری را ارائه دهیم تا بتوانیم با مهم ترین مزیت های مربوط به آن بیشتر آشنا شویم.

بیشتر بخوانید :  بهترین اپلیکیشن های سال 2016
برنامه اندرویدی اتو در گوگل پلی

این برنامه اتو سیستم عاملی در گوشی های اندروید بوده اما اختصاصا برای خودروها طراحی شده است. با استفاده از این برنامه می توانید دنیای مربوط به خود را تغییر دهید. وجود این برنامه در گوشی های هوشمند می تواند دگرگونی را ایجاد کند. یعنی شما گوشی خود را به عنوان یک رابط کاربری برای صفحه ای که در داخل گوشی همراه خود دارید استفاده خواهید کرد. پس هرچه گوشی ها شما جدیدتر باشد قطعا می توانید کارکردهای بهتری را به سیستم خودرو منتقل نمایید. در مواردی که امکان استفاده وجود دارد بهترین راه حلی که می توان پیشنهاد کرد در خصوص نصب جداگانه این برنامه خواهد بود اما در برخی از خودروها قابلیت اتصال وجود دارد و برای این اتصال خود نیاز به تنظیمات بیشتری ندارید.

نظر شما درباره برنامه اندرویدی اتو در گوگل پلی چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.