بلک بری

بلک بری و جدیدترین اپلیکیشن پنهان کردن اطلاعات خصوصی از چشمان مزاحم

بسیاری از افراد گوشی را محرم اسرار خود می دانند و به همین دلیل هر آنچه که بتوانند از فایل صوتی ، تصویری و . . . را در آن قرار می دهند ، در نتیجه انتظار دارند که کسی به گوشی آنها نگاه نکند . اما شما هیچ گاه نمی توانید گوشی خود را از این چشمان مزاحم در امان نگه دارید . مادامی که گوشی شما به دست آنها بیوفتد از شماره ی مخاطب گرفته تا ساعتی که شما از خواب بیدار می شوید را به راحتی به شما اطلاع می دهند. برای جلوگیری از مزاحمت اینگونه افراد کنجکاو تنها وجود یک سری اپلیکیشن ها می تواند تیر آنها را به سنگ بزند.همچنین برخی افراد که در جاهای شلوغ کار می کنند ،جاهایی که هزاران چشم به میز شما خیره شده است ، دیدن عکس روی صفحه ی اصلی شما می تواند جالب باش. اما این مهم است که شما دوست ندارید در زمانی که تماسی با گوشی شما گرفته می شود اطلاعاتی بر روی صفحه ظاهر شود که بتواند زمینه را برای سوء استفاده های بعد از آن فراهم آورد. برای جلوگیری از این اتفاق با ما همراه باشید تا در ادامه ی این مطلب راه حل مؤثر در زمینه از بین بردن این معظل را به شما آموزش دهیم.کلید جادویی تنها در دست برنامه ی بلک بری است. این برنامه تنها هدف آن افزایش امنیت و ایجاد یک حس آرامش برای شما است. تا به راحتی در هر جایی که می خواهید تبلت و گوشی خود را به همراه داشته و یا در جایی قرار دهید.

بیشتر بخوانید :  نقشه نما را بیشتر بشناسیم!

بلک بری
بلک بری می تواند یک حریم خصوصی در گوشی اندرویدی شما پدی آورد تا هیچ کس به غیر از شما نتواند به داخل گوشی راه پیدا کند. قابلیت بسیار جالب این اپلیکیشن بلک بری ایجاد یک فضای مات و سیاه بر روی گوشی شماست. بستگی به شما دارد که کدام از قسمت برای نشان دادن اطلاعات مشکلی نداشته باشد تا آن قسمت توسط شما سفید شده و قابل مشاهده برای عموم باشد. بدین صورت تنها راه دیدن گوشی شما همان قسمتی است که به صورت عمومی باز گذاشته و آن را روشن تر کرده اید. بلک بری بدین صورت یک حس نا امیدی را در ذهن افراد کنجکاو پدید می آورد. نام اصلی این نرم افزار Privacy Shade است.

توانایی بسیار جالب دیگر در این اپلیکیشن از بلک بری تعیین میزان نور برنامه است. به طبع هرچه میزان نور بیشتر و تیره تر باشد انتشار اطلاعات به صورت کمتری اتفاق می افتد. اما هر چه میزان نور روشن تر باشد جزئیات موجود بر روی صفحه ی نمایشگر شما از سوی کسی که در بالای سر شما ایستاده است به صورت کاملا آشکار دیده خواهد شد. در صورتی که کیبورد بلک بری را نصب کرده باشید ، با نصب نرم افزار Privacy Shade می توانید دکمه ای که مربوط به این نرم افزار می شود را در کیبورد خود مشاهده کنید که به آسانی یک ضربه شروع به کار خواهد کرد. البته در برخی از مدل ها کیبورد به صورت فیزیکی در بیرون قرار دارد که امید است در آینده ای نزدیک دکمه ی مربوط به این نرم افزار هم در آن تعبیه شود تا امنیت بالاتر رود. لازم به ذکر است ، همانطور که تصویر مشاهده می کنید بلک بری یکی از مارک های گوشی در کانادا می باشد برخی از این گوشی ها کیبورد لمسی داخلی اما برخی دیگر همانند یک لپ تاپ کیبورد از خارج دارند که جذابیت این گوشی ها را بیشتر خواهد کرد.

بیشتر بخوانید :  Morecast Weather را بر روی گوشی های خود نصب کنید!

نرم افزار Privacy Shade در حال حاضر تنها برای این گوشی ها قابلیت استفاده را دارد ، اما در آینده این نرم افزار به صورت عمومی در دسترس سایر برندهای اندرویدی هم قرار خواهد گرفت. این نرم افزار را می توانید به راحتی بدون پرداخت درون برنامه ای از گوگل پلی دانلود و بر روی گوشی نصب کنید.