به روزرسانی یوتیوب و تغییرات اخیر آن

به روزرسانی یوتیوب و تغییرات اخیر آن

یوتیوب شیوه ای بسیار مطلوب برای دیدن تمامی ویدئوها خواهد بود که خوشبختانه در حال حاضر می تواند تغییرات جدید خود را به شما نشان دهد.

اگر از طرفداران همیشگی یوتیوب هستید باید به این نکته همواره توجه داشته باشید که این برنامه بسیار خوب می تواند لذت دیدن فیلم هایی جنجالی را به شما هدیه دهد. اما برخی ها دوست دارند تا در حین فیلم دیدن به تنهایی بتوانند از نظراتی که در خصوص آن فیلم ارائه می شود هم باخبر شوند. یوتیوب به این نظر شما احترام گذاشته و در جدیدترین ورژن مربوط به یوتیوب خود توانسته تا این نیاز شما را پاسخ دهد.

به روزرسانی یوتیوب و تغییرات اخیر آندر حال حاضر به عنوان یک روش آزمایشی شما می توانید از نسخه ی مربوط به یوتیوب آن که بر روی دسکتاپ وجود دارد کمک بگیرید. در این شرایط می توانید از دیدن نظرات دیگران هم بهره مند شوید البته یک ویژگی دیگر هم برای آن در نظر گرفته شده که در رابطه با تمام صفحه شدن دیدن فیلم ها در این برنامه خواهد بود. یعنی دیگر نیازی نیست تا از یک صفحه کوچک بهره ببرید این کار برای شما کاملا آسان شده است و در حقیقت می توانید از حالت تمام صفحه که جذابیت بیشتری برای دیدن فیلم وجود دارد کمک بگیرید.  در کنار این ویژگی ها زمانی که شما دارید به صفحه مربوط به خود نگاه می کنید می توانید در کمترین زمان ممکن یک نیم نگاهی به دیگر ویدئوها داشته باشید.

در عین حال که شما می توانید در قاب بزرگ تری ویدئوی خود را ببینید همزمان می توانید از بخش نظرسنجی و دیدن نظرات دیگران هم کمک بگیرید تا با خصوصیات و ویژگی های فیلم نیز بیشتر آشنا شوید. در حقیقت در شرایط فعلی یوتیوب در حال فکر کردن به تغییرات جدید است و ما باید منتظر بمانیم تا در به روزرسانی های بعدی آن چه مشکلاتی برطرف می شود وبر جذابیت های استفاده از آن نیز افزوده خواهد شد. البته فعلا ویدئوهای مورد نظر را باید از سایت اصلی یوتیوب بازدید کنید.

بیشتر بخوانید :  بیشترین سهم بازار پردازنده‌ های موبایل در اختیار کوالکام

به روزرسانی یوتیوب و تغییرات اخیر آنپس اگر در رمزه ی کاربرانی هستید که دوست ندارید تا از فیلم های اصلی در سایت اصلی بهره ای ببرید می توانید با همان روش قدیمی به دیدن فیلم ها بپردازید که این کار می تواند زمان بر باشد و حتی از جذابیت دیدن چنین فیلم هایی هم بسیار بکاهد در نتیجه باید بهبودی را در شرایط خود به وجود آورید.

 

نظر شما درباره به روزرسانی یوتیوب و تغییرات اخیر آن چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.