تصاویری از اطراف خودرو در آینه استون مارتین

تصاویری از اطراف خودرو در آینه استون مارتین

در زمان هایی که می توان مشکلاتی را پیشگیری کرد باید به سوی راه حل آن با هر هزینه ای گرایش پیدا کرد، یکی از راه حل های پیشگیری وجود آینه عقب استون مارتین است.

 آینه ای که از آن صحبت می شود ویژگی های خاصی دارد. معمولاً آینه ها با این خاصیت هستند که به تنهایی عقب شما را نشان می دهند. یعنی هیچ اطلاعاتی از گوشه ها نداده و عملاً به عنوان نقطه ای کور به آن نگاه خواهید کرد، اما برای این که گوشه های خود را ببینید می توانید از آینه بغل ها در دو طرف خودروی خود کمک بگیرید. آینه ها می توانند به خوبی زوایای کناری را نشان دهند. اما حالا استون مارتین انقلابی را ایجاد کرد.

تصاویری از اطراف خودرو در آینه استون مارتین

استون مارتین با بررسی های انجام شده در نمایشگاه  CES ۲۰۲۰ قصد دارد تا تصاویر اولیه مربوط به آینه خود را گزارش دهد. این آینه می تواند از سه جهت مختلف تصاویری را به همراه داشته و هر دو طرف خودروی شما را به همراه قسمت پشتی آن نشان دهد. همچنین ویدئویی هم در این خصوص منتشر شد تا کارایی این سیستم را نشان دهد. 

دوربین ها برای قسمت عقب که به نوعی دوربین عقب است به شکل های مختلفی بوده و در حقیقت می توان گفت که این دوربین ها تصاویری را نشان می دهند. اما در مقابل این نکته را باید به یاد داشته باشید که حالا توسط استون مارتین هر سه سمت به شما نشان داده خواهد شد. شما به راحتی می توانید اطراف خود را بررسی نمایید. پس با این آینه همه ی اطراف در تیررس شما خواهد بود.

بیشتر بخوانید :  کورتانا چه تعداد کاربر فعال دارد
تصاویری از اطراف خودرو در آینه استون مارتین

در سال های قبل یعنی در حدود سه سال گذشته خودروهای دیگری هم چنین آینه هایی را تهیه می کردند اما در واقع می توان به این نکته اشاره نمود که دوربین تهیه شده توسط این برند تفاوت های فاحشی دارد. آینه با نمایشگر را با نام  FDM می شناسند. بر روی چنین آینه ای سه منبع از نظر ویدئویی وجود دارد. شما با این آینه هم می توانید بغل و هم پشت خود را ببینید. 

 از بین سه دوربینی که وجود دارد یکی از آنها بر روی سقف و دو دوربین هم در دو طرف تعبیه شده است. حالا این آینه ها با حالت کم نور هم ساخته اند. مدلی که برای این محصول نامگذاری شده با نام برند Aston Martin DBS Superleggeraشهرت دارد.