تغییرات جدید مخصوص ادمین واتس اپ ها

تغییرات جدید مخصوص ادمین واتس اپ ها

واتس اپ همه ساله تغییراتی را در پیام رسان خود می دهد ، این بار این تغییر اختصاص ویژه ای به ادمین ها یا همان مدیران گروه ها داده است.

در هر به روزرسانی تغییرات جدیدی نیز اعمال می شود. این تغییرات می تواند به صورت کلی در برخی از ویژگی های مورد نظر باشد. گاها تغییرات به نفع می باشد و می تواند دسترسی ها را بیشتر کند. در حقیقت واتس اپ قصد دارد تا بیشترین مخاطبان را به سوی خود نیز جلب نماید. اما برای این جلب کردن باید هزینه هایی پرداخت شود.  یکی از هزینه ها به روزرسانی می باشد که معمولا برای سیستم عامل های اندروید و همچنین آی او اس انجام می شود.

تغییرات جدید مخصوص ادمین واتس اپ ها در این شرایط جدید ادمین گروه در حقیقت نقش یک سلطان را دارد که بدون اجازه او نیز هیچ تغییری انجام نخواهد شد. هیچ کس حقی ندارد که بخواهد پیامی را به گروه ارسال کند مگر آنکه ادمین یا مدیر گروه این اجازه را صادر کند. معمولا زمانی که در تنظیمات گروه می روید این خصوصیت وجود دارد و تنها با استفاده از تیک می توانید فعال سازی آن را انجام  دهید. همه ی کاربران واتس اپ این به روزرسانی اخیر را به نوعی یک انقلاب هیجانی می دانند که توسط این اپلیکیشن ارائه شده است.

تغییرات جدید مخصوص ادمین واتس اپ هااین قابلیت که هر فردی به صورت جداگانه پیامی را ارسال نماید همواره حفظ شده و هیچ نوع تغییری در داده ها اعمال نشده است. یعنی اگر دوست دارید تا نکته ای را به ادمین یادآوری کنید می توانید به آسانی این کار را انجام دهید. از طریق پی وی پیام شما ارسال می شود و ادمین در صورت صلاح دیدن آن را منتشر می کند. این به روزرسانی از سوی واتس اپ به تازگی انجام شده پس امکان دارد که هنوز با اختلالاتی همراه باشد که رفته رفته بهتر خواهد شد.

بیشتر بخوانید :  گوگل ، لطفا محل پارکینگ را به من نشان بده ؟؟؟؟!!!!

متأسفانه در گروه های قبلی برای آنکه بتوانید نکته ای را متذکر شوید یا سؤالی را مطرح کنید این امکان وجود نداشت که بدون قرار دادن در گروه پیام خود را در واتس اپ بگذارید. خوشبختانه در حال حاضر چنین قابلیتی وجود دارد و شما می توانید از آن بهره مند شوید. پس مطمئن باشید که تمامی اطلاعات شما محفوظ خواهد بود و هیچ یک از این پیام ها در گروه نشر داده نمیشود. اگر قصد دارید تا مطالبی ارسال کنید در ابتدا باید یان مطالب را به ادمین بفرستید و سپس او در گروه انتشار دهد.

تغییرات جدید مخصوص ادمین واتس اپ هایکی از   قابلیت های جدید در به روزرسانی مربوط به واتس اپ تنظیمات مربوط به نمایش شماره تلفن می باشد. معمولا برخی از افراد دوست ندارند تا شماره تلفن آنها منتشر شود ، از این رو بسیار خوب است که شما یک سری از افراد خاص را انتخاب می کنید. هریک از افراد دیگر به غیر از افراد تعیین شده اجازه دسترسی را ندارند.

نظر شما درباره تغییرات جدید مخصوص ادمین واتس اپ ها چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.