وبسایت مکس

تغییر تنظیمات مربوط به روزرسانی ویندوز 10

تغییر تنظیمات مربوط به روزرسانی ویندوز ۱۰

معمولا به روزرسانی ویندوز ۱۰ یکی از راه حل های مناسب برای امنیت دستگاه شما می باشد اما شاید غیرفعال کردن به روزرسانی هم راه حل دیگری برای شما باشد.

برخی از مواقع در سیستم خود اطلاعات مهم و قابل توجهی را در دسترس ندارید . بنابراین ترجیح می دهید تا از سیستمی ساده و بدون دردسر استفاده کنید. معمولا ویندوزها بخصوص ویندوزهای جدید همچون ویندوز ۱۰ به گونه ای طراحی شده اند که شما می توانید به راحتی به روزرسانی هایی را برای سیستم خود انجام دهید. این به روزرسانی ها بسیار مفید خواهد بود. اما اگر دوست دارید تا این شرایط را برای سیستم ویندوزی خود غیرفعال نمایید می توانید از روش ای زیر بهره ببرید.

تغییر تنظیمات مربوط به روزرسانی ویندوز 10در ابتدا به شرایط استفاده از اینترنت خود توجه داشته باشید. افرادی که از روش بدون سیم استفاده می کنند از یک روش و افرادی که از روش با سیم استفاده می کنند نیز از روشی دیگر می توانند این تغییرات را انجام بدهند. اما به صورت کلی و در حالت معمولی برای غیرفعال کردن به روزرسانی ویندوز ۱۰ نیاز است تا به بخش تنظیمات مراجعه نمایید. در این بخش بر روی آپدیت و امنیت کلیک نمایید. پس از آن آپدیت ویندوزها نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت که با چک کردن برای آپدیت وغیرفعال کردن آن به راحتی می توانید به ادامه ی کار خود بپردازید.

تغییر تنظیمات مربوط به روزرسانی ویندوز 10افرادی که از روش بی سیم برای برقراری ارتباط استفاده می کنند باید توجه داشته باشند که در این روش نیاز است تا به تنظیمان ویندوز ۱۰ بروید. با توجه به اینکه نیاز است تا تنظیمات اینترنت شما بررسی شود بنابراین نیاز است تا شما به بخش شبکه و اینترنت بروید.حالا در این بخش می توانید بخش مربوط به وای فای را انتخاب کنید. نام شبکه مربوطه بسیار مهم است. در این بخش اگر کمی به سمت پایین بروید با گزینه ای به نام Metered Connection آشنا خواهید شد . این گزینه برای غیرفعال کردن تنظیمات مربوط به به روزرسانی ویندوز شما باید در وضعیت روشن قرار داشته باشد.

بیشتر بخوانید :  ارسال پیام ها در شبکه های اجتماعی با یک زمان بندی

تغییر تنظیمات مربوط به روزرسانی ویندوز 10اما افرادی که  از روش بی سیم برای اتصال به اینترنت بهره نمی برند می توانند از روش بعدی برای غیرفعال کردن ویندوز ۱۰ خود استفاده کنند. در روش بعدی شما می توانید از فشردن همزمان دکمه پنجره به همراه r بر روی صفحه کلید استفاده کنید. پس از آن عبارت gpedit.msc را تایپ نمایید. حالا می توانید از Computer Configuration به Administrative Templates بروید و گزینه ی مربوط به تمامی تنظیمات را بزنید. در این بخش Configure Automatic Updates وجود دارد با دوبار کلیک کردن می توانید به راحتی Enabled را بزنید. پس از آن با انتخاب Notify for download and auto install بر روی پذیرش کلیک نمایید. حالا ویندوز ۱۰ شما بدون اجازه شما فعالیتی برای به روزرسانی خود ندارد.