وبسایت مکس

تغییر در روشنایی سیستم عامل ios

تغییر در روشنایی سیستم عامل ios

کار کردن با گوشی هایی که از سیستم عامل ios پشتیبانی می کنند کمی سخت تر از گوشی هایی است که از سیستم عامل اندروید در حال استفاده می باشند.

در زمان کار کردن با هر گوشی همواره مشکلاتی وجود دارد که برخی از آنها به راحتی قابل رفع اما برخی دیگر از آنها همچنان باقی خواهد بود. در رابطه با گوشی های که از سیستم عامل ios در حال استفاده هستند این موضوع بسیار اهمیت دارد که شما چگونه و از چه طریقی به فعالیت در آنها می پردازید. خسته شدن چشم های خود را تنها با یک تغییر جزئی می توانید به راحتی حل کنید ، بنابراین در این آموزش با ما همراه باشید تا نکته ای را در خصوص روشنایی این سیستم عامل به شما اعلام نماییم.

تغییر در روشنایی سیستم عامل iosحتما بارها برای شما این وضعیت پیش آمده که برای چت های بسیار طولانی در زمان شب دیگر نیازی به چراغ ندارید و ترجیح می دهید تا در کمترین زمان ممکن با همان نور مربوط به گوشی به گفت و گو بپردازید. در حقیقت نوری که به صورت پیش فرض برای گوشی هایی با این سیستم عامل در نظر گرفته شده نوری است که بسیار زیاد بوده و تا حدودی برای چشم شما مضر می باشد.

با اعمال تنظیمات در داخل گوشی خود می توانید از میزان این نور بکاهید ، این خود یکی از بزرگترین ویژگی ها به شمار می رود. در ابتدا بخش تنظیمات گوشی خود را پیدا کنید. در این بخش گزینه های متفاوتی وجود دارند اما شما باید به قسمتی رجوع کنید که با نام تنظیمات عمومی یا جنرال نامگذاری شده است. اغلب کارهایی که به صورت ظاهری بر روی گوشی اعمال می شود و در تنظیمات ظاهر آن تأثیر دارد از طریق این بخش نیز انجام خواهد گرفت.

بیشتر بخوانید :  اموزش سوییچ کردن بین سیستم‌های عامل مختلف

تغییر در روشنایی سیستم عامل iosزمانی که بخش جنرال را نگاه می کنید می توانید گزینه ی Accessibility را به راحتی مشاهده کنید. تغییرات بسیاری را در این بخش می توانید انجام دهید که برخی از آنها در رابطه با صفحه نمایش می باشد و مربوط به زوم کردن، بزرگ تر کردن حروف و . . . می باشد. شما در این بخش نیز با گزینه ای به نام Display Accommodations کار دارید.

زمانی که وارد این بخش می شوید برای کاهش میزان نور در سیستم عامل ios نیاز است تا بر روی گزینه ای که در انتهایی ترین بخش قرار دارد و مربوط به کاهش نور سفید می شود ضربه زده و یا اسلایدر آن را بکشید تا به رنگ سبز درآید. در این حالت فعالیتی که دوست دارد برای کاهش دادن میزان نور نیز به خوبی انجام می پذیرد. همواره درصدی که برای بررسی میزان شفافیت نور در نظر گرفته شده برای شا مشخص خواهد شد که با استفاده از آن می توانید به بررسی های لازم بپردازید.

تغییر در روشنایی سیستم عامل iosبخش مورد نظر به قسمت شورت کد Accessibility منتقل خواهد شد. در این قسمت می توانید برای تنظیم مجدد میزان نوردهی از میزان کم تا زیاد تنها سه بار بر روی دکمه ای به نام هوم ضربه بزنید. حالا از بخش شورت کد می توانید میزان کاهش نور سفید را انتخاب کنید. در هر زمان که نیاز داشته باشید این گزینه برای شما فعال خواهد شد.

نظر شما درباره تغییر در روشنایی سیستم عامل ios چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.