وبسایت مکس

تلگرام فارسی ، هم اکنون در دست ایرانیان

تلگرام فارسی ، هم اکنون در دست ایرانیان

تلگرام از جمله پرکاربردترین شبکه های اجتماعی موجود در جهان می باشد که همواره از ارزش بسیار بالایی برخوردار است. تلگرام فارسی هم اکنون در دست ایرانیان قرار دارد.

تلگرام فارسی گزینه ای جدید است که در شرایط موجود به ایرانی های عزیز تعلق می گیرد. فارسی بودن گزینه های مختلف در تلگرام می تواند به  فضایی بسیار جدید و زیبا تبدیل شود. فضایی که تاکنون شما در آن نبودید و امکان استفاده از آن تنها زمانی برای شما وجود داشت که از اپلیکیشن های دیگر همچون موبوگرام استفاده می نمودید. این اپلیکیشن ها موجی از اعتراضات را از سوی کمپانی تلگرام با خود به همراه داشت ، زیرا امنیتی که در تلگرام وجود دارد در هیچ یکی از این اپلیکیشن ها موجود نمی باشد از همین رو تغییر دادن گستره ی زبانی به فارسی کاری بسیار بزرگ بود که از سوی این گروه انجام شد.

تلگرام فارسی ، هم اکنون در دست ایرانیانشما برای استفاده از تلگرام فارسی تنها نیاز دارید تا چند تغییر جزیی را در داخل تلگرام ایجاد نمایید. همانطور که می دانید بخش مربوط به زبان ها در گذشته تنها با چند زبان اصلی پشتیبانی می شد ، اما به دلیل افزایش حجم کاربران ایرانی از این اپلیکیشن به حقوق آنها احترام گذاشته شده و در این گروه قرار گرفت.

تلگرام فارسی ، هم اکنون در دست ایرانیانبه قسمت تنظیمات در تلگرام خود بروید. معمولا این قسمت توسط سه خط در بالاترین نقطه در کنار نام تلگرام قابل مشاهده می باشد. در این بخش باید به قسمت مربوط به تنظیمات زبان ها یا Language بروید. قطعا با گشت و گذاری بسیار ساده به نام فارسی در این دسته برخواهید خورد. این نام را برای خود انتخاب نمایید. پس از تغییر دادن زبان تلگرام تمامی نوشته های شما به فارسی تبدیل خواهند شد که قطعا لذت استفاده از آن تا اندازه ی زیادی متفاوت از حالت قبلی می باشد.

بیشتر بخوانید :  Logo Maker چیست و چه کاربردهایی با خود به همراه دارد؟؟؟

توجه داشته باشید که برای استفاده از جدیدترین تغییرات در هر اپلیکیشنی نیاز است تا از آخرین نسخه ی آن استفاده کنید. در رابطه با تلگرام نیز آخرین نسخه ی موجود می تواند استفاده از زبان فارسی را در اختیار شما قرار دهد. در به روزرسانی های گذشته این زبان در لیست زبانی موجود نیست و در نتیجه شما نمی توانید از آن استفاده کنید.

تلگرام فارسی ، هم اکنون در دست ایرانیانبسیاری از گزینه ها که تا پیش از این با کارایی آن آشنا نبودید برای شما قابل استفاده خواهد بود و می توانید به قسمت سؤالات متداول تلگرام رفته و آنها را مطالعه نمایید. بهتر است پیش از خروج از تلگرام در این شرایط موجود یک دور کامل بزنید تا با تمامی ویژگی آن آشنا شوید. این زبان نه تنها در گوشی های اندروید بلکه در گوشی های آیفون هم قابل دسترس خواهد بود.

نظر شما درباره تلگرام فارسی ، هم اکنون در دست ایرانیان چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.