تنبیه مالی کارمندان هواوی

تنبیه مالی کارمندان هواوی

هواوی شرکتی بسیار فعال در زمینه ی تولید گوشی همراه می باشد ، این برند توانسته تا در مدت زمان کوتاهی تنبیه بزرگی را برای کارمندان خود ایجاد نماید.

در شرکت هواوی قاعدتا افراد باید از این برند گوشی استفاده کنند در صورتی که برخی از آنها از برندهای دیگر استفاده می کنند. مثلا افرادی که در شرکت هواوی کار می کنند اما در مقابل از برند آیفون در حال استفاده هستند در مدت زمان بسیار کوتاهی توسط رؤسای اصلی شرکت جریمه شده اند تا بدانند که باید در این خصوص بیشتر دقت کنند و اجبارا از گوشی که همین شرکت تولید می کند بهره ببرند. تمامی کارمندانی که از این برند در حال استفاده بوده اند در حال حاضر در جریمه نقدی به سر می برند و باید برای این موضوع نگران باشند شاید امنیت شغلی که برای آنها در نظر گرفته شده به خطر افتد.

تنبیه مالی کارمندان هواویدر این جریان کارمندانی که برای تبریک گفتن سال نوی خود از گوشی آیفون نیز کمک گرفته اند و در توییتر توییتی را توسط گوشی آیفون قرار داده اند از سوی این شرکت به شدت تنبیه شده اند . در حقیقت شرکت هواوی از جزئیات کارمندان خود که از چه گوشی بهره می برند خبری ندارد اما این که این دو فرد توییتی را قرار داده اند موجب شده تا افراد زیادی باخبر شوند و در حقیقت این سؤال برای آنها پیش آید که چگونه کارمندان این شرکت خود از این برند استفاده نمی کنند.

این تبیه نشان دهنده اهمیت این موضوع برای افرادی است که در این شرکت در حال فعالیت هستند. برای این که ترویج استفاده از گوشی هواوی انجام شود نیاز است تا چنین برخوردی با اعضای یک تیم گسترده انجام شود تا در نهایت بتوانند به این شرایط توجه ویژه ای داشته باشند و از هر رفتار دیگری خودداری نمایند. در این صورت این امکان وجود دارد که دیگر استفاده از این برند انجام نشود.

بیشتر بخوانید :  می میکس ۲ ، گوشی نوپایی در بازارهای جهانی

شرکت هواوی برای آنکه بتواند به کاربران خود مژده تبریک سال نو را بدهد در حقیقت تمام تلاش خود را به کار گرفت و از طریق ارسال یک پیام در توییتر این تبریک را علنی ساخت اما در مقابل یک مشکل دیگر به وجود آمد  و آن هم مشخص شدن دو جواب پیام تبریک بود که از سوی گوشی های آیفون نیز ارسال شده بودند. با دیدن چنین پیامی سریعا فضای مجازی از این موضوع پر شد که شرکت هواوی و کارمندان خود این شرکت از گوشی های آن بهره نبرده و از گوشی های دیگری کمک می گیرند.تنبیه مالی کارمندان هواوی

هواوی با دیدن چنین پیامی سریعا پیام ها را حذف نمود اما برخی از افراد سودجو از این شرایط سوء استفاده نمودند و بلافاصله از پیام ها عکس گرفتند و آن را به اشتراک گذاشتند. در این زمینه شرکت هواوی ضربه بزرگ اقتصادی خورد زیرا این شرکت از تعداد فروش کمتری برخوردار شد ، این نشان می دهد که برند مذکور تحت هر شرایطی می تواند دچار افت خریدار شود. میزان حقوق کاسته شده برای این دو کارمند در حدود پنج هزار یوان است.

نظر شما درباره تنبیه مالی کارمندان هواوی چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.