تنظیمات بسیار مهم در گوشی اندروید

تنظیمات بسیار مهم در گوشی اندروید

برخی از تنظیمات وجود دارند که معمولا در سیستم های مختلف بسیار مهم هستند ، در این مطلب قصد داریم تا به تنظیمات در گوشی اندروید بیشتر بپردازیم.

شاید برای شما هم این اتفاق رخ داده باشد که معمولا در شرایطی خاص نیاز دارید تا فردی به اعلان های شما دسترسی نداشته باشد. معمولا این شرایط زمانی است که گوشی خود را در یک مکان عمومی قرار می دهید. تنظیمات مربوط به گوشی اندروید در حقیقت می تواند تمامی اعلان های شما را پوشش دهد و محتوای داخلی آنها را در نزد خود به امانت نگه دارد. به چنین ترتیبی هیچ فردی نمی تواند محتوای داخلی هر پیام شما را بررسی نماید.

تنظیمات بسیار مهم در گوشی اندرویدبرای آنکه بتوانید تنظیمات مربوط به این قسمت را انجام دهید نیاز است تا به بخش تنظیمات خود و قسمت اعلان ها یا نوتیفیکیشن ها بروید. یکی از گزینه ها   cog icon است بنابراین بر روی آن ضربه بزنید. حالا می توانید گزینه ای را که مربوط به زمان قفل شدن دستگاه شما می باشد را انتخاب نمایید. در نهایت بر روی پنهان کردن محتوای نوتیفیکیشن ها ضربه زده و از مخفی شدن آن اطمینان حاصل نمایید. حالا اگر فردی بخواهد به محتوای کامل دسترسی داشته باشد نیاز است تا قفل گوشی شما را باز کند. پس در ابتدا قفلی را برای آن انتخاب نمایید.

تنظیمات بسیار مهم در گوشی اندرویددر رابطه با گوگل یکی از اتفاقات مهم که در بخش تنظیمات گوشی اندروید نیز قابل دسترسی است بخش مربوط به تبلیغات آن می باشد. در بسیاری از مواقع تبلیغاتی برای شما رونمایی می شود که به هیچ عنوان از محتوای آن راضی نیستید و دوست دارید تا هرچه سریع تر به اتمام برسد. برای این کار تنظیمات مربوط به گوگل خود را جستجو نمایید. حالا در خصوص شناسایی تبلیغات اخیر خود می توانید دکمه مربوط به بخش استفاده نکردن از آی دی شما برای نمایش دادن تبلیغات استفاده نمایید. این گزینه در اولین بخش از ادز قرار گرفته است.

بیشتر بخوانید :  بررسی ابزار گوگل وبمستر

از تنظیمات دیگر گوشی اندرویدی تنظیماتی است که در ارتباط با قفل گوشی شما و طریقه ی انجام آن خواهد بود. به تنظیمات دستگاه بروید. سپس به بخشی که مربوط به ساعت بیداری گوشی شما می باشد رفته و پس از آن میزان زمان روشن ماندن آن را تعیین کنید. بهتر است تا قف شدن اتوماتیک را برای گوشی خود فعال نمایید. در گوشی های اندرویدی معمولی قفل شدن دستی توسط دکمه ی قفل کنار دستگاه انجام می شود برای این کار باید Power button instantly locks را در حالت فعال قرار دهید. این کار موجب می شود تا اگر گوشی شما به هر دلیلی در معرض دید عموم قرار گیرد پس از چند ثانیه روشن ماندن خاموش شود.

تنظیمات بسیار مهم در گوشی اندرویدیکی از بهترین گزینه های مربوط به تنظیمات برای گوشی اندروید تنظیماتی است که در ارتباط با آدرس بار جستجوگر شما خواهد بود. یکی از متداول ترین جستجوگرها گوگل کروم می باشد. برای آنکه بتوانید آدرس بار خود را به دسترس ترین مکان یعنی به زیر صفحه انتقال دهید نیاز است تا chrome://flags را تایپ کنید. گزینه ای که مربوط به تنظیمات گوگل کروم می باشد را فعال نموده و حالا بر روی Relaunch Chrome بزنید. در برنامه های اخیر نیاز است تا شما گزینه ای که مربوط به گوگل کروم می باشد را تغییر جهت دهید. با این کار آدرس بار به قسمت زیرین نیز منتقل خواهد شد و شما می توانید به راحتی عملیات مربوط به ویرایش و . . . را انجام دهید.

نظر شما درباره تنظیمات بسیار مهم در گوشی اندروید چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.

بیشتر بخوانید :  بهترین لپ تاپ های 2016