توانایی اپل واچ در نشان دادن راه به مبتلایان پارکینسون

توانایی اپل واچ در نشان دادن راه به مبتلایان پارکینسون

افرادی که از بیماری پارکینسون رنج می برند همواره راه رفتن برای آنها بسیار سخت خواهد بود، بر همین اساس باید از ساعت اپل واچ کمک بگیرند.

ساعت اپل واچ این توانایی را دارد که در راه رفتن کمک خوبی را به مبتلایان به این بیماری داشته باشد. معمولا پارکینسون سبب می شود تا افراد مبتلا به خوبی راه نروند و لرزش هایی را داشته باشند و حتی همان مسیر اولیه خود را با معضل پشت سربگذارند. بنابراین وجود یک راه تسهیل کننده برای آنها می تواند بسیار ثمربخش باشد. اپل واچ این توانایی را دارد تا بر روی دست آنها بسته شود. این دست ها همانند پاها لرزش دارند.

در اپل واچ ضربان قلب به خوبی نشان داده می شود. البته از این فناوری افراد عادی هم استفاده می کردند و حالا افرادی که از این بیماری رنج می برند توانایی استفاده را دارند. بررسی کردن ضربان قلب این توانایی را دارد تا بتواند بسیاری از افراد را از حالت فعلی بیرون آورد. عموما با اطلاع از این که ضربان شما در چه محدوده ای قرار دارد می توانیم ملاک را بر روی بهبود یا مشکل در عملکرد قلب خود بدانیم. بنابراین زمانی که ضربان از محدوده خود خارج شود به احتمال بسیار قوی شرایط نامطلوب بوده و از سوی اپل واچ هشدارهای لازم انجام می شود. یکی از اورژانسی ترین اتفاقات موجود را می توان به سکته مغزی نسبت داد که باید در سریع ترین زمان ممکن بررسی و حل شود.

 ساعت اپل واچ توانسته تا در مدت زمان بسیار کوتاهی این کارایی خود را نشان دهد که تا چه اندازه حرکات مربوط به تمامی بیماران را بررسی و جستجو خواهد کرد. اطلاعات به دست آمده از آن را به خوبی و بسیار دقیق با تحلیل و نتیجه گیری نشان می دهد. در بیمارانی که از دارو استفاده می کنند نیاز است تا علائم هرچه زودتر تشخیص و دوز دارویی آنها مشخص شود.

بیشتر بخوانید :  مقایسه بین ابزار های سئو : بهترین ابزار سئو کدام است؟
توانایی اپل واچ در نشان دادن راه به مبتلایان پارکینسون

 اگر داروها در زمان خاص خود استفاده شوند یکی از بهترین نتایج آن را می توانیم به موضوعی مهم در خصوص کاهش استرس ها و ناتوانی های ناشی از بیماری بدانیم. پزشک با توجه به سیر بیماری که وجود دارد می تواند روند درمان را به بهترین شکل برنامه ریزی کند تا همان نتیجه ی مساعد برای درمان و رهایی یک بیمار به دست آید. این ساعت ها از سری چهارم این برند هستند.

نظر شما درباره توانایی اپل واچ در نشان دادن راه به مبتلایان پارکینسون  چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.