تیک آبی مربوط به اینستاگرام را جدی بگیریم !

تیک آبی مربوط به اینستاگرام را جدی بگیریم !

هک کردن همیشه برای اینستاگرام وجود دارد و نمی توان از این موضوع فرار کرد تنها با افزایش اطلاعات می توانید مشکل خود را در این زمینه نیز حل نمایید.

هک کردن اینستاگرام روشی جدید برای از بین بردن اطلاعات شخصی نیز خواهد بود. در مطالب گذشته به تعدادی از این موارد توجه نموده ایم اما در واقع می توانیم بگوییم که هر بار این روش از سوی اینستاگرام و حتی سایر شبکه های اجتماعی نیز تغییر خواهد کرد و این خود می تواند بسیار مهم واقع شود. تیک آبی مربوط به اینستا به این موضوع اشاره دارد که نباید نسبت به آن بی توجه باشیم وباید اهمیت این موضوع را بدانیم و در راستای جلوگیری از لو رفتن اطلاعات شخصی خود کوشا باشیم.

تیک آبی مربوط به اینستاگرام را جدی بگیریم !

گوشی خود را بردارید. اینترنت آن را روشن کنید. حالا به قسمتی که مربوط به برنامه ی مهم اینستاگرام می شود رجوع کنید. در این قسمت می توانید یک تیک آبی را ببینید که برای تأیید شدن هویت اصلی شما در این شبکه اجتماعی خواهد بود. در حقیقت این تیک همیشه وجود داشته و حتی یک درصد هم احتمال نخواهید داد که چنین تیکی بتواند مشکل ساز شود و در نهایت هکرها از این طریق هک را انجام دهند اما همین تیک آبی می تواند زمینه ی فعال سازی مشکلات شود.

شما برای تأیید نمودن هویت خود این تیک را می زنید اما در واقع با این کار خود به هکرها اجازه داده اید تا به اطلاعات شخصی شما نیز دسترسی کاملی داشته باشند. از این طریق می توانند تمامی اطلاعات نظیر عکس ها و فیلم ها و همچنین اطلاعاتی که مربوط به حساب کاربری تان خواهد بود را نیز در دست گرفته و از این طریق به سوء استفاده از آنها بپردازند. این سوء استفاده حتی می تواند از نظر روانی و مالی به شما ضرر بزرگی بزنند.

بیشتر بخوانید :  استارت آپ ها در زمینه ی پزشکی و بهداشت
تیک آبی مربوط به اینستاگرام را جدی بگیریم !

لینک هایی ممکن است که برای شما ارسال شوند لینک هایی که به یک ایمیل منتهی خواهند شد ، در واقع تمامی این ایمیل هایی که وجود دارند به نوعی کاملا جعلی بوده است. زمانی که شما بر روی هریک از آنها کلیک می کنید یعنی اطلاعات خود را به هکر سپرده اید. این اطلاعات می تواند شامل نام کاربری ، کلمه عبور ، آدرسی ایمیل شما ، تاریخ ها و . . . باشد. پس از آن پیام هایی متنوع برای شما ارسال می شود که به هک شدن ارتباط دارد. معمولا افرادی که مشهور هستند و بخصوص زنان طعمه هکرها خواهند بود.