ثبت تصاویر واتس اپ به صورت خودکار در گوشی

ثبت تصاویر واتس اپ به صورت خودکار در گوشی

واتس اپ یکی از شبکه های اجتماعی روتینی است که شما می توانید از آن بهره ببرید اما ثبت شدن خودکار تصاویر در این شبکه می تواند تمامی فضای شما را نیز یک جا پر کند.

بعد از اینکه در شبکه اجتماعی واتس اپ وارد می شوید شاید بسیاری از تصاویر نظر شما را به خود جلب کنند اما در واقع این تنها یک جلب نظر ساده خواهد بود. در حالی که این برنامه از سوی دیگر تمامی این تصاویر را نیز منتقل خواهد کرد. برای برخی از گوشی ها که عموما فضای داخلی زیادی ندارند چنین شرایطی می تواند مشکل ساز شود ، زیرا در واقع می توان گفت که با افزایش تعداد تصاویر در نهایت فضای باقی مانده کمتر شده و در زمانی که شما نیازی به این فضا دارید تا فایل هایی را ثبت کنید این فضا در دسترس شما نخواهد بود.

ثبت تصاویر واتس اپ به صورت خودکار در گوشی

واتس اپ مزایای بی شماری را برای استفاده در داخل خود دارد اما در گوشه ای دیگر می توانیم این تغییر را هم از این برنامه در نظر بگیریم که سبب آسیب رساندن به گوشی شما می شود و باید از طریقی این شبکه را به گونه ای تغییر داد که تصاویر به صورت خودکار ذخیره نشوند. از سوی دیگر به دلیل جذابیت های این شبکه کاربران قصد جدایی را از آن ندارند اما دوست دارند تا این مشکل اصلی در آنها به روشی جبران شود. برای این کار باید برخی از تنظیمات را غیرفعال نمایید.

در ابتدا باید وارد واتس اپ شوید. در چنین بخشی برای شما سه نقطه وجود دارد که در حقیقت همان سه نقطه مشهور برای ورود به تنظیمات اصلی در گوشی خواهد بود. حالا می توانید به بخشی بروید که مربوط به چت های شما است. چت های خود را مشاهده می کنید که در هر زمان هر گفتگوی انجام شده قابل رویت است.

بیشتر بخوانید :  فراموش کردن رمز واتس اپ

حالا پس از وارد شدن به چنین بخشی می توانید به گزینه ی مهم Media Visibility رجوع کنید. این گزینه برای آنکه از ثبت تصاویر نیز جلوگیری کند  باید در حالت غیرفعال قرار گیرد. در این شرایط اگر عکسی از قبل نیز به سیستم گوشی شما وارد شده باشد و در بخش گالری هم آن را مشاهده کنید در نتیجه غیرفعال خواهد شد. بنابراین دیگر نمی توانید از آن تصاویری را مشاهده نمایید.

ثبت تصاویر واتس اپ به صورت خودکار در گوشی

در برخی از شرایط می توانید برخی از تصاویر را نیز برای خود داشته باشید و برخی از آنها را از ورود به گوشی خود نیز محو کنید. یعنی عکس هایی که از قبل تأیید شده هستند به گوشی شما راه خواهند یافت و برخی دیگر نیز قابل رویت نیستند. در آن قسمت که سه نقطه وجود دارد می توانید بر روی View Contact بزنید. Media Visibility را انتخاب نموده و در نهایت دکمه مربوط ثبت نشدن که به صورن no قرار دارد را بزنید تا تصاویر در آن ثبت نشوند.

نظر شما درباره ثبت تصاویر واتس اپ به صورت خودکار در گوشی چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.