جزئیاتی از بازی جدید و هیجانی Gears 5

جزئیاتی از بازی جدید و هیجانی Gears 5

یکی از بازی هایی که شاید در بین گیمرها به عنوان بازی جدید و هیجانی یاد شود تحت عنوان Gears 5 است. این بازی از جمله بازی های تریلر نام گرفته است.

طرفدارانی که برای بازی های مختلفی تلاش می کنند و هزینه هایی را هم در این رابطه خرج می کنند همواره به این موضوع توجه نموده اند که با اطلاعات خروجی از هر بازی چگونه آن را انجام دهند. همواره در پی دریافت اطلاعاتی در این رابطه هستند که خوشبختانه در نمایشگاهی که انجام شده و به معرض نمایش گذاشته شد یکی از بازی های مدنظر این بازی یعنی  Gears 5 بوده که در نهایت اطلاعات اصلی مربوطه به آن نیز دریافت شد. این نمایشگاه در سال جاری برگزار شد و گیمرهای بسیاری هم در آن حضور داشتند.

جزئیاتی از بازی جدید و هیجانی Gears 5

علاوه بر این که  اطلاعاتی در رابطه با این بازی ارائه شد همچنین استودیی که بهترین بازی ها را با بهترین کیفیت ارائه می کند یعنی کوالیشن هم تاریخی را برای عرضه بازی مورد نظر نیز اعلام داشت. این بازی یعنی Gears 5 همواره در زمره ی بازی هایی قرار دارد که در نسخه های قبلی خود اوج را تجربه کرده و کیفیت واقعی را در معرض نمایش قرار داده است اما حالا باید دید که آیا در این بازی جدید خود همچنین تغییراتی را اعمال نموده یا خیر و این که کیفیت در چه حدی از نظر گیمرها گزارش می شود.

جزئیاتی از بازی جدید و هیجانی Gears 5

خوشبختانه پس از بررسی های اولیه و نهایی به این موضوع رسیدند که شرایط پیش رو شرایط بدی نیست و تریلر در زمره ی بازی های جذابی قرار دارد. تریلر که در این بازی وجود دارد از نظر ظاهری و علاوه بر آن از نظر کیفیت بازی می تواند جذابیت های خاص خود را داشته باشد که هم اکنون هم این جذابیت گزارش شده است. داستانی که برای این مجموعه گزارش شده همواره می تواند حکایت های جالبی را از خود به نمایش بگذارد. تاریخ نهایی برای عرضه این بازی را ده سپتامبر می نامند.

بیشتر بخوانید :  آموزش اتصال دسته پلی استیشن 4 به اندروید

در این بازی بخشی را اضافه نموده اند که هدف از اجرای آنها یک بازی هیجانی و سرکوب کننده خواهد بود. یعنی شما یک تیم از سه نفر را در اختیار دارید که دشمنان مختلفی را در می گیرد. باید با استفاده از این سه نفر به یک جنگی بروید و حتما هم در آن پیروز شوید. تاریخ انتظار به نوزدهم شهریورماه باز می گردد که حالا می توانید با بازی کردن در این مجموعه جزئیات گرافیکی بیشتری را هم انتظار داشته باشید.

نظر شما درباره جزئیاتی از بازی جدید و هیجانی Gears 5 چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.