جزئیاتی از قدرت وای فای در منزل شما

جزئیاتی از قدرت وای فای در منزل شما

همه ی افرادی که از وای فای استفاده می کنند با مشکلاتی نظیر آنتن دهی در منزل خود مواجه هستند ، بنابراین باید دقت کنید که کجای منزل شما بیشترین میزان آنتن را دارد.

در تمامی منزل هایی که پا می گذارید نقاطی به نام نقاط کور وجود دارد که شاید هیچ فردی ماهی یکبار هم به آن قسمت ها نرود ، همچنین جاهایی هم وجود دارند که بیشترین میزان تجمع و رفت و آمد در آنها گزارش می شود و بنابراین تمرکز افراد برای استفاده از وای فای در این قسمت ها بیشتر خواهد بد. پس شناسایی بهترین نقاط برای قرار دادن روتر ، همچنین استفاده از سیگنال های قوی آن می تواد کمک فراوانی به شما کند تا سرعت استفاده از نت بالاتر رود.

جزئیاتی از قدرت وای فای در منزل شما

سیگنال های مربوط به وای فای همیشه و هرجا با ما هستند و به چنین ترتیبی می توانید از اینترنت بی سیم بدون هیچ مشکلی استفاده کنید. برای برخی از افراد استفاده از اینترنت زمانی معنا پیدا می کند که از سرعت وای فای کمک بگیرند در غیر این صورت به دلیل کندی این ارتباط خسته می شوند. اهمیت پیدا کردن نقاط کور زمانی خود را اثبات می کند که در نهایت می توانیم به موضوع پرجمعیت بودن فضا اشاره نماییم. در چنین شرایطی که فضا بسیار پرجمعیت بوده قدرت سیگنال پایین می آید ولی نقاط کور کمی بیشتر از این قدرت استفاده می کنند. 

برخی از افراد نقاط کور را در منزل خود نمی شناسند ، برای این که چنین نقاطی را پیدا کنید نیاز است تا با وای فای خود در سرتاسر منزل قدم بزنید و قدرت را در جاهای مختلف بررسی کنید. برخی از جاها این قدرت به صفر می رسد که در نتیجه قابل استفاده برای وای فای نیستند و نقطه کور هستند ، پس از رفتن به این مناطق در منزل خود خودداری نمایید.

بیشتر بخوانید :  نکات مهم در خصوص خرید لپ تاپ ها از بازار

برخی از افراد برای آنکه قدرت را در جاهای مختلف امتحان کنند روتر خود را در جاهای مختلفی که سیم تلفن وجود داشته باشد قرار می دهند. این کار را انجام دهید گاها پیش می آید که تغییر در وضعیت قرار گیری روتر می تواند به صورت کلی سیگنال های ورودی را تغییر دهید. سرعت به صورت متوسط در همه جای منزل بالا می رود.

جزئیاتی از قدرت وای فای در منزل شما

در صورتی که روتر خود را از نوع بسیار ارزان قیمت تهیه کرده اید باید منتظر این پدیده باشید که قدرت آن کمتر از سایر روترها باشد. بنابراین باید کانال هایی که کمترین میزان تراکم را دارند انتخاب نمایید. این کانال ها به آسانی پیدا نمی شوند و برای استفاده از آن نیاز دارید تا از برنامه مربوط به آنالیز وای فای کمک بگیرید. 

 سعی کنید تا سخت افزاری که مربوط به وای فای شما می شود را هرازگاهی به روز رسانی کنید تا از انواع مخاطرات و تضعیف کننده های قدرت انتقال در امان باشد. سخت افزارها مربوط به سیستم ویندوز شما و همچنین هارد و . . . هستند ، علاوه بر آن اگر روتر قدیمی دارید آن را با روتر جدید تعویض کنید.

 یکی از تغییراتی که می توانید اعمال کنید تا قدرت مربوط به وای فای شما با تغییراتی همراه شود در رابطه با استفاده از یو اس بی خواهد بود. هر زمان که بتوانید از این وسیله کمک بگیرید به احتمال بسیار زیاد می توانید منتظر تغییراتی باشید. اگر از وای فای خود بهبه صورت یک وسیله خارجی استفاده کنید عملکرد مربوط به آن به نحو قابل توجهی افزایش خواهد یافت. حتی کمترین پهنای باندی که دارد می تواند بهترین کارایی را داشته باشد. 

بیشتر بخوانید :  آموزش حذف گیم سنتر در آیفون