جزئیات مربوط به آخرین به روزسانی تلگرام

جزئیات مربوط به آخرین به روزسانی تلگرام

در به روزرسانی جدیدی که اخیرا در تلگرام انجام شده برخی از قابلیت های فوق العاده مهم نیز به این شبکه اجتماعی افزوده شده است.

ویژگی های جدید نیز بسیار کاربردی می باشد و علاوه بر کاربردی بودن از جذابیت بالایی برخوردار خواهد بود. هر بار که برای تلگرام به روزرسانی انجام می شود کاربران دوست دارند تا با جزئیات آنها هم برای گروهی که از سیستم عامل اندروید استفاده می کنند و هم کاربران آی او اس باخبر شوند. در این مطلب قصد داریم تا این جزئیات را برای هر دو گروه توضیح دهیم. قطعا این آخرین به روزرسانی نخواهد بود و به روزرسانی های بعدی وجود دارد که اختلال های موجود و ضعف ها را پوشش دهد و در نتیجه آنها را برطرف نماید.

جزئیات مربوط به آخرین به روزسانی تلگرامیکی از مهم ترین تغییرات در تلگرام افزونه ای است که با نام نظرسنجی قابل اضافه نمودن به تلگرام خواهد بود. در گذشته این کار صورت می پذیرفت اما در هر صورت باید از طریق ربات به این قابلیت دسترسی پیدا می کردید اما حالا این ویژگی را می توانید توسط افزونه و بدون هیچ رباتی برای تلگرام خود داشته باشید و از مزایای آن لذت ببرید. بنابراین افرادی که از طریق تلگرام به کسب و کار خود می پردازند می توانند از چنین ویژگی به خوبی کمک بگیرند. افرادی که در حال حاضر مدیگروه کانال های بزرگی هستند برای انواع اکارهایی که انجام می دهند می توانند از چنین افزونه ای کمک بگیرند. در این افزونه حتی به این امکانات هم توجه ویژه ای شده که چنین قابلیتی را بتوان به سایر صفحات هم ارسال نمود و از حضور دیگر کاربران بهره برد.

بیشتر بخوانید :  چگونه دانلود خودکار تصاویر و فایل ها در تلگرام ویندوز غیرفعال کنیم

با وجود افزونه نظرسنجی حتی چنین امکانی هم وجود دارد که نام شما به صورت کاملا محرمانه باشد و هیچ فردی از این که شما نظر خود را اعلام نموده اید اطلاع پیدا نمی کند. این چنین نظرسنجی ها می تواند به عنوان مهم ترین اخبار در گروه ها متصل شود ، همچنین در آینده ای نزدیک این امکان وجود دارد که در تلگرام نظرسنجی با قابلیت مشخص بودن نام کاربران نیز وجود داشته باشد تا به آسانی بتوان تشخیص را حل نمود.

جزئیات مربوط به آخرین به روزسانی تلگرامدر بخش آی او اس این امکان افزوده شده که شما بتوانید تصاویر مربوط به خود را به صورت آنلاین نیز پیدا کنید. پس از تأیید نمودن عکس ها توسط شما می توانید به سرعت آنها را برای دوستان خود نیز بفرستید و آنها را از جدیدترین تصاویر خود باخبر سازید. علاوه بر آن بهتر است تا کش مربوط به اطلاعات ذخیره شده در گوشی خود را پاک کنید زیرا در غیر این صورت احتمال بالا رفتن میزان استفاده از حافظه داخلی گوشی شما زیاد می شود و فضایی برای ادامه ی کار باقی نخواهد ماند.

 

 

نظر شما درباره جزئیات مربوط به آخرین به روزسانی تلگرام چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.