جست و جو نمودن استیکرها در واتس اپ

جست و جو نمودن استیکرها در واتس اپ

استفاده از استیکر یکی از لذت بخش ترین کارهایی است که شاید در ارتباط با فضای مجازی با آن روبه رو باشیم در واتس اپ این توانایی کمی دچار تغییر شده است.

در گذشته در شبکه های مجازی همانند واتس اپ ، وایبر و همچنین تلگرام امکان ارسال نمودن انواع استیکرها وجود داشت ، البته در حال حاضر هم چنین ویژگی وجود دارد اما گویا این ویژگی کمی پیشرفته تر شده است. هربار که در واتس اپ کمی جستجو میکنیم متوجه می شویم که تغییرات عمده ای در آن رخ داده که جستجو نمودن استیکر یکی از این تغییرات بسیار مهم خواهد بود. این امکان جستجو بر اساس این که شما از کدام کلید واژه استفاده میکنید نیز فراهم شده و  برای همه قابلیت دسترسی وجود دارد.

جست و جو نمودن استیکرها در واتس اپواتس اپ روز به روز قصد دارد تا توانایی های مربوطه را در استفاده از انواع جذابیت های خود برای همه ی کاربران چه آنهایی که سواد استفاده و توانایی جستجو را  دارند و چه آنهایی که ندارند را بسیار بالا ببرد. این خود می تواند سبب شود تا راحتی استفاده در جذب نمودن تعداد بالاتر کاربران نقش عمده ای را ایفا نماید که شاید با هیچ تغییری قابل مقایسه نباشد.

شما در قسمتی که مربوط به سرچ کردن می باشد گزینه ی مربوطه ی خود را به صورت یک کلید واژه وارد خواهید کرد ، سپس پس از یک جستجوی بسیار ساده پیشنهادهایی در خصوص استیکرها برای شما ارسال می شود که می تواند بسیار کاربردی باشد. این روش خواهد توانست تا در کمترین زمان ممکن و بدون گرفتن وقت شما استیکرهای جذابی را برای ارسال نمودن در اختیارتان قرار دهد. این استیکرها به صورت دسته ای برای شما ارسال می شود که شما می توانید هریک از آنها را بر اساس علاقه خود انتخاب نمایید.

بیشتر بخوانید :  پایان عمر نرم افزار AIM

جست و جو نمودن استیکرها در واتس اپهریک از آیکون ها با علائمی وجود دارند که شما می توانید بر همین اساس استیکرهای مربوط به آن را نیز مشاهده نمایید. مثلا اگر در زمینه ی لبخند جستجو کنید تمامی استیکرهایی که برای خنداندن نیز مفید است در اختیارتان قرار می گیرد. علاوه بر آن در هر زمینه ای همانند عصبانی بودن ، عشق ورزیدن ، شکلک درآوردن و . . . تمامی استیکرها وجود دارند که می توانند خنده را بر روی لبان شما آورده و نشانه ای از احساسات درونی شما را برای طرف مقابل ارسال نماید. اما در این رابطه واتس اپ هنوز در ابتدای راه قرار دارد و در حقیقت باید توجه داشت که راه بسیار طولانی در پیش دارد. مثلا در برخی از اپلیکیشن ها این ویژگی آنقدر پیشرفت نموده که تنها با تایپ نمودن می توانید به هدف خود برسید.

 

نظر شما درباره جست و جو نمودن استیکرها در واتس اپ چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.