حذف اکانت های اینستاگرام با بازنشر موضوع خودکشی

حذف اکانت های اینستاگرام با بازنشر موضوع خودکشی

هدف اصلی در اینستاگرام ایجاد فضایی است که بتواند امنیت را در کنار سرگرمی برای هموطنان ایجاد کند. این هدفی است که از سوی مدیر اینستاگرام شده است.

باز هم شایعات و انتقادها توانست تا روند کار را برای این برنامه کندتر کند. شایعه های در خصوص این که محیط اینستاگرام به گونه ای طراحی شده که می تواند فضایی با رعب و وحشت را ایجاد کند و در نتیجه می تواند ذهن را برای خودکشی آماده کند. علاوه بر آن به محیط ناامن برای نوجوانان اشاره شد که باید اطلاعات خود را بررسی این فضا منتشر کنند. همین شایعه توانسته از درصد کاربران اینستاگرام کم کند. اما مدیر این شبکه اجتماعی به موضوع مهم امنیت برای کاربران به عنوان یک هدف اصلی اشاره دارد.

حذف اکانت های اینستاگرام با بازنشر موضوع خودکشی

مدیر اینستاگرام به بررسی های دقیق تر اشاره دارد. یعنی از این پس تصاویر و داستان ها بررسی می شوند تا آنهایی که در خصوص خودکشی بوده را به صورت کلی حذف کنند. این تصاویر می تواند از نقاشی ، تغییرات تصویری ، فیلم ها و . . . به صورت متنوع منتشر شوند. هر فردی بر اساس نوع رفتاری که دارد در ذهن خود به طریقی این موضوع را نشر می دهد. بنابراین روش ها کاملا متفاوت خواهند بود.

حساب های چنین کاربرانی به صورت کامل مسدود خواهد شد. بنابراین نه در صفحه خود و نه در صفحه دیگران این قابلیت انتقال وجود ندارد. بررسی ها نشان می دهند که مدیریت اینستاگرام توجه به این موضوع را تقریبا از دو سال گذشته آغاز نموده و تاکنون هم به صورت فوق عمل کرده است. بنابراین بلاک شدن افراد از سوی اینستاگرام هریک دلایلی دارد.

بیشتر بخوانید :  آموزش جلوگیری از حذف خودکار حساب تلگرام
حذف اکانت های اینستاگرام با بازنشر موضوع خودکشی

چنین اتفاقاتی در سال ها قبل رخ داده و نمی توان آن را انکار کرده تا در سال های اخیر بسیار کاهش یافته اند و آن را می توان مرهون چنین اقداماتی دانست. تصاویر حتی می تواند به تصاویر مربوط به زخم های موجود بر روی بدن هم نسبت داده شود. برخی برای این که تعداد لایک های بیشتری را به خود اختصاص دهند از این روش استفاده می کنند. حتی نظرات دیگران را هم جویا می شوند که در نهایت در سریع ترین زمان حساب آ؛نها مسدود می شود. تعداد بسیار زیادی از حساب های کاربری از این روش مسدود گردیده اند.

نظر شما درباره حذف اکانت های اینستاگرام با بازنشر موضوع خودکشی چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.