حذف خودکار کامنت های توهین آمیز در اینستاگرام!

حذف خودکار کامنت های توهین آمیز در اینستاگرام!

برای بسیاری از دارندگان صفحات اینستاگرام پیش امده است که افرادی که حتی آن ها را نمی شناسند برایشان کامنت های توهین آمیز بنویسند و بخصوص برای افرادی که پیج های تجاری دارند و یا افرادی معروف هستند این چالش بزرگ تر هم می شود و مدیریت تمامی این کامنت ها کاری بسی دشوار است.امروز می خواهیم از ویژگی تازه اینستاگرام برای وفع این مشکل صحبت کنیم.

این روز ها اینستاگرام به این مشکل فکر کرده است و تصمیم گرفته است تا با ارایه سرویسی جدید برای صفحات تجاری اول این چالش را برای دارندگان برند و صفحات تجاری حل کند.زیرا این توهین ها و پخش شایعات کذب می تواند آسیب بزرگی برای کسانی که صاحب کسب و کار هستند به شمار برود.

از این رو اینستاگرام با ایجاد مدیریت کامنت ها به کمک این افراد و صاحبان کسب و کار امده است.برای پاک کردن کامنت ها باید به هوش اینستاگرام تکیه کنیم و فعلا این سرویس گسترده ساخته نشده است.

کسانی که صفحات تجاری دارند در آپدیت های جدید اینستاگرام در بخش تنظیمات خود با گزینه ای به نام comment moderationرو به رو هستند که با ورود به این بخش و فعال کردن آن یک تیک مثبت جهت جلوگیری از آسیب های احتمالی فحاشی ها و توهین ها می زنند.

اینستاگرام هنوز خبری از بابت فعال کردن این گزینه برای کاربران عادی نداده است و فعلا این موضوع فقط برای صفحات تجاری ست.امیدواریم این ویژگی به زودی برای سایر کاربران نیز فراهم شود.باید گفت این ویژگی با ریپورت کردن شخص فحاش کاملا متفاوت است و اینستاگرام فقط کامنت های نامربوط و توهین آمیز را از بین می برد.کاری که اگر یک شخص بخواهد برای صدها کامنت انجام دهد کاری نسبتا وقت گیر و دشوار است.

بیشتر بخوانید :  متادیتای تصاویر را چطور حذف کنیم

در تصویر زیر چگونگی فعال کردن و وردو به بخش مدیریت کامنت ها را مشاهده می کنید.

حذف خودکار کامنت های توهین آمیز در اینستاگرام!
حذف خودکار کامنت های توهین آمیز در اینستاگرام!