حذف شدن پیام رسان سروش از شایعه تا واقعیت!

حذف شدن پیام رسان سروش از شایعه تا واقعیت!

پیام رسان سروش پیام رسانی داخلی می باشد که همواره در بین مردم نام آشنا بوده اما درصد زیادی از توجهات را به سمت خود جلب ننموده است.

حذف شدن پیام رسان سروش از شایعه تا واقعیت!در حقیقت حضور پیام رسان های داخلی بدین منظور بوده که بتوان شرایط مناسبی را برای آنها در نظر گرفت تا سیل عظیم جمعیت از سایر پیام رسان ها به آنها نیز منتقل شوند. در حقیقت بررسی ها نشان می دهد که سروش نیز همانند تلگرام مورد استقبال قرار نگرفته است از این رو یکی از خبرهای عجیب و بسیار مهم حذف شدن این پیام رسان مهم از اپ استور می باشد. این روزها در اپ استور یکی از کشورهایی که بیشترین حذف اپلیکیشن داخلی را به همراه دارد ایران می باشد. علت این امر مشخص نیست اما به عنوان خبری عظیم و قابل پیگیری بیان شده است که همواره از سوی فعالان در این زمینه مورد پیگیری قرار دارد.

حذف شدن پیام رسان سروش از شایعه تا واقعیت!پس از بررسی های بیشتر متوجه شدیم که این خبر تنها در حد یک شایعه بوده و همواره این پیام رسان در داخل اپ استور قرار دارد و قابل دسترسی می باشد. همچنین مدیران برتر پیام رسان خوبی همانند سروش بررسی های بیشتری را انجام دادند که در نهایت متوجه شدند چنین خبری تنها در حد یک شایعه بوده و هیچ ارزشی نداشته ست. در واقع علت پخش چنین شایعاتی کاملا مشخص است. برخی از افراد دوست دارند تا پیام رسان های داخلی موجود در ایران را دچار مشکلاتی کنند و با اعمال تخریب از استفاده مردم بکاهند.

در حقیقت کاربرانی که از سیستم آی او اس اپل در حال استفاده هستند نباید نسبت به این خبرها واکنشی نشان دهند ، زیرا مدیران پیام رسان سروش تمامی فعالیت ها در این زمینه را چک کرده اند و راه هایی را برای فرار انتخاب کرده اند. شاید تحریم های آمریکایی در راه باشد به همین دلیل سیستم امنیتی قوی تر شده و به کاربران اپل اجازه داده می شود تا از طریق سایتی که به صورت رسمی تنها برای پیام رسان سروش طراحی شده برای دانلود آن اقدام نمایند و از آن بهره ببرند.

بیشتر بخوانید :  فالووها و لایک های جعلی اینستاگرام

حذف شدن پیام رسان سروش از شایعه تا واقعیت!پیام رسان سروش همواره از همان امنیت مورد نظر شما برخوردار می باشد ، بنابراین به شایعات موجود گوش فرا ندهید و به استفاده از این اپلیکیشن داخلی روی آورید. تا پیش  از آنکه خبری از فیلتر شدن تلگرام پخش شود خبری از استفاده زیاد از پیام رسان های داخلی نبود ، اما هم اکنون شرایط بهینه ای در نظر گرفته شده است که می تواند درصد استفاده را افزایش دهد و این خود تغییری بسیار بزرگ محسوب می شود که می تواند نتیجه ی زحمات طراحان این پیام رسان را به مرحله ی بهره برداری برساند.

نظر شما درباره حذف شدن پیام رسان سروش از شایعه تا واقعیت چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.