حسگر اثرانگشت در سامسونگ S10

حسگر اثرانگشت در سامسونگ S10

از معضلاتی که برخی از کاربران در سامسونگ S10 با آن مواجه بوده اند در رابطه با لمس با مشکل این حسگر بوده که کارایی خوبی را ارائه نمی دهد.

در صورتی که شما قصد ورود به سیستم گوشی خود را داشته باشید یکی از راه هایی که پیشنهاد می شود می تواند به معضلی بزرگ هم تبدیل شود. در این مدل از سامسونگ از حسگر به جای دکمه ورودی استفاده شده که در نتیجه تنها به گرمای انگشت شما حساس بوده و اقدام به رونمایی از صفحه گوشی شما می کند. تا زمانی که انگشت شما بر روی آن قرار نگرفته باشد امکان ورود به اطلاعات امکان پذیر نیست.

حسگر اثرانگشت در سامسونگ S10

 سامسونگ S10 در طراحی خود زیبایی را به مرز نهایی خود رسانده اما متأسفانه در رابطه با فعال نمودن این حسگر مشکل رخ داده و گویا کارایی قبل را ندارد. یکی از کاربران به این موضوع پی برد که حتی انگشتانی که از قبل برای باز کردن سیستم ثبت نشده اند را هم می توان برای روشن کردن مورد استفاده قرار داد. بدین ترتیب این موضوع از اهمیت زیادی برخوردار بوده که هر فردی حتی ناشناس هم می تواند به اطلاعات شما دسترسی داشته باشد. بنابراین اطلاعات شما از دید آنها پنهان نخواهد بود.

علاوه بر مدل سامسونگ S10 در خصوص Note10 هم گویا این مشکل وجود دارد و کاربران زیادی از آن شکایت داشته اند. به دلیل امنیتی بودن این مشکل از سوی سازندگان آن به زودی قول مربوط به برطرف شدن آن داده شده است.  این اسکنر به نوعی طراحی شده که با استفاده از یک صفحه سیلیکونی یا حتی با استفاده از قطعه ای که گرمایی دارد به راحتی بازی خورده و گوشی را باز می کند. 

حسگر اثرانگشت در سامسونگ S10

 برای برطرف شدن این معضل در سامسونگ S10 یکی از راه حل های مورد استفاده به بسته نرمز افزاری اختصاص دارد. با نصب و یک به روزرسانی می توانید برای همیشه با این مشکل خود خداحافظی کنید. علاوه بر این باید تمامی اثر انگشت های قبلی خود را هم از سیستم پاک کنید. بنابراین نیاز است تا اثرانگشت جدیدی را وارد کنید. در این مسیر از محافظ صفحه استفاده نکنید.

بیشتر بخوانید :  شارژ سریع تر iPad Pro 12.9 با استفاده از Type-C

در حال حاضر با استفاده از به روزرسانی که انجام شده می توانیم به این موضوع اشاره کنیم که در کره جنوبی مورد استفاده قرار می گیرد ، اما به فاصله بسیار اندکی برای یک روز بعد در تمامی کشورهایی که از این نوع گوشی در حال استفاده هستند قابل بهره برداری و نصب خواهد بود. بنابراین می توانید از گوشی خود همانند گذشته استفاده نمایید.

نظر شما درباره حسگر اثرانگشت در سامسونگ S10 چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.