خبر مهم از گوشی هواوی P40 Pro

گوشی هواوی P40 Pro یکی از مهم ترین اتفاقات را می توانیم به آخرین خبر در رابطه با آن بدانیم که این گوشی با امکانات ویژه در راه است.

در این گوشی شما می توانید نمایشگری قدرتمند را مشاهده کنید که این نمایشگر به صورت چهار گوشه کامل قابل دیدن است. علاوه بر آن این چهار گوشه به صورت کاملاً خمیده درآمده و همچنین قابلیت لمس را ندارد. دوربین مورد استفاده در گوشی هواوی P40 Pro به صورت پنجاه و دو مگاپیکسلی قابلیت عکسبرداری را دارد که تاکنون نمونه ای از آن در بازار مشاهده نشده است. به همین دلیل در اولویت برای انتخاب قرار می گیرد.

خبر مهم از  گوشی هواوی P40 Pro

در حال حاضر در سال جاری یعنی سال 2020 خبر مهمی که می تواند مارا شوکه کند در رابطه با پرچمدار این گوشی خواهد بود. هواوی می تواند هم رده های خود را با یک شوک همراه سازد. سامسونگ هم در این زمان گوشی جدید خود را به نمایش خواهد گذاشت. هواوی می تواند با ورود گوشی جدید خود به بازار یک گام بیشتر به سوی پیشرفت قدم بردارد. البته در صورتی که کشورهایی همچون آمریکا از این پیشرفت ممانعت به عمل نیاورند و تا حدودی همراه شوند.

شکل اصلی گوشی هواوی P40 Pro به صورت چهارگوشه به داخل رفته خواهد بود. یعنی در نمای ظاهری شما می توانید این تفاوت را به صورت کامل مشاهده نمایید. شاید از نظر اندازه با رده قبلی خود تفاوتی را نداشته باشد اما در مقابل می توان به این نکته اشاره داشت که ظاهراً از نظر ظاهری تفاوت هایی را به دنبال خواهد داشت. در دوربین این گوشی فیلترهای رنگی خاصی به کار گرفته شده که همزمان می تواند به آسانی تغییری شگرف را به دنبال داشته باشد. خروجی تصاویر از آن بسیار دیدنی است.

بیشتر بخوانید :  شارژر من تقلبی است!!!
خبر مهم از گوشی هواوی P40 Pro

دوربین اصلی برای این گوشی در پشت آن قرار دارد و این میزان شفافیت و کیفیت را برای شما به دنبال خواهد داشت. پیکسل ها با قابلیت بالایی تغییر پیدا کرده اند. در خصوص کیفیت دوربین و . ..  می توانیم به این نکته توجه کنیم که امکان چند تغییر وجود خواهد داشت. بنابراین تنها در حد احتمالات بیان می شود. از این گوشی هواوی P40 Pro در حال حاضر به تنهایی دو رنگ قابل تولید است. این رنگ ها سفید و همچنین خاکستری از نوع تیره می باشد. رونمایی از این محصول در ماه مارس انجام می شود و دنیای تکنولوژی را با وجود خود متحول خواهد ساخت.

نظر شما درباره خبر مهم از گوشی هواوی P40 Pro چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.

دیدگاهتان را بنویسید