خصوصیات جدیدی از گلکسی S10 Lite

خصوصیات جدیدی از گلکسی S10 Lite

یکی از مهم ترین اتفاقاتی که در دنیای سامسونگ رخ داده در خصوص گلکسی  S10 Lite  می باشد که در ادامه با جزئیات متنوعی از آن آشنا خواهید شد.

گوشی های زیادی طراحی شده و به بازار راه می یابند اما همه ی آنها از نظر کارایی و تغییرات جدید همانند یکدیگر نیستند و برخی از آنها بسیار قدرتمند تر و برخی دیگر بسیار ضعیف تر ظاهر شده اند ، بنابراین اهمیت دارد که در این دنیای متنوع کدام یک از آنها را انتخاب می کنیم و به عنوان گوشی خود برای چندین سال مورد استفاده قرار می دهیم. با توجه به گرانی های اخیر دنیای گوشی انتخاب بهترین ها صرفه جویی در سرمایه ما به شمار می رود.

خصوصیات جدیدی از گلکسی S10 Lite

گلکسی S10 Lite در یک زمینه به خوبی ظاهر شده و آن هم باتری جدیدی است که آن را با قدرت ۴۳۷۰ عرضه داشته اند. این قدرت در باتری می تواند هم شارژ بیشتری را برای شما نگهداری کند و هم اینکه نسبت به گوشی های دیگر باتری با دوام تر را در اختیار خواهید داشت. تاکنون نمونه ای از این گوشی به بازار راه نیافته زیرا هنوز خط تولید مربوط به آن راه اندازی نشده اما کلید ابتدایی برای تولید زده شده و در زمان کوتاهی برای تولید اقدامات لازم صورت می پذیرد.

به دلیل قیمتی که برای این گوشی در نظر گرفته اند احتمالا تعداد زیادی از دوست داران را به سوی خود جذب خواهد کرد. بنابراین تا زمان رونمایی از آن فرصت زیادی باقی نمانده و شما می توانید انتظار یک دنیایی متفاوت را داشته باشید.   از دیگر خصوصیات می توان به رم ۸ گیگ ، پردازنده اسنپدراگون ۸۵۵ SoCو همچنین اندروید ۱۰ را در نظر داشت.

بیشتر بخوانید :  چگونگی restart در گوشی های آیفون
خصوصیات جدیدی از گلکسی S10 Lite

زمان عرضه به صورت دقیق مشخص نیست اما شایعه های متنوعی در خصوص آن وجود دارد. رنگ های متنوعی هم برای آن طراحی کرده اند که شامل سفید ، قرمز و حتی آبی است. دوربین فول اچ دی بوده و در رابطه با بخش سلفی خود به خوبی ظاهر شده است.     دوربین پشت دوازده و دوربین جلو پنج مگاپیکسل می باشد که می تواند عکس هایی با وضوح خوب را به شما نشان دهد. نمایشگر ۶.۷ اینچی بوده که تقریبا تصویر بی نقصی را از آن می بینید. 

نظر شما درباره خصوصیات جدیدی از گلکسی S10 Lite  چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.