در گوگل مپس قدم بزنید و نگران هیچ چیز نباشید!

در گوگل مپس قدم بزنید و نگران هیچ چیز نباشید!

گوگل مپس قصد دارد تا در بررسی های خود خیابان هایی را برای شما به نمایش بگذارد تا در داخل آن به قدم زدن بدون هیچ نگرانی بپردازید.

گوگل مپس در بررسی های خود به یکی از مهم ترین معضلات و مشکلاتی که کاربرام دارند یعنی پیاده روی شبانه اشاره دارد. اغلب خانم ها و حتی آقایان برای پیاده روی شبانه خود محیط امنی را نمی شناسند و بر همین اساس می توان گفت که وجود یک منبعی که راه درست را به شما نشان دهد بسیار کمک کننده خواهد بود. خیابان ها به صورت کامل توسط این سیستم تفکیک می شوند و قابل شناسایی خواهند بود.

در گوگل مپس قدم بزنید و نگران هیچ چیز نباشید!

این خیابان ها توسط گوگل مپس نمایش داده می شوند اما قطعا ویژگی هایی خاص را دارند که تا این حد مورد حمایت بوده اند. در واقع یکی از مهم ترین ویژگی های مربوط به چنین خیابان هایی امنیت بالا و همچنین پرنور بودن جهت پیاده روی شبانه شما خواهد بود. در شب نیاز دارید در مسیری گام بردارید که از امنیت مربوط به آن و همچنین از عدم وجود هر نوع مانعی برای آسیب زدن به خود اطمینان حاصل کنید.

گوگل مپس در ابتدا تغییراتی را در سیستم خود ارائه نموده است یکی از این تغییرات را می توان اضافه نمودن توانایی های خاص مثل استفاده از مسیرهای درست و منطقی و کم ترافیک تر با جزئیات مربوط به علائم ورود ممنوع ، همچنین استفاده از وسایل نقلیه از نوع عمومی و . . . خواهد بود. همچنین افرادی که نابینا هم باشند می توانند از این ویژگی کمک بگیرند. آنها با استفاده از قابلیت دستیار صوتی با گفتگوی خود به گوگل مسیر را اعلام می کنند و گوگل مپس هم از همین طریق البته با جهت یابی و . . . مسیر را توضیح می دهد. 

بیشتر بخوانید :  خبر رونمایی از افزونه زمان سپری شده
در گوگل مپس قدم بزنید و نگران هیچ چیز نباشید!

 برای پیاده روی شبانه و پیدا کردن مسیرهای خوب مربوط به آن نیاز است تا شما نور را در سیستم نقشه خود مشاهده کنید. این نور را با استفاده از رنگ زرد مشاهده خواهید کرد که همان خیابان های با نور مناسب هستند. بنابراین گوگل توانسته تا یکی از آرزوهای کاربران خود را مبنی بر نشان دادن مکان های روشن و دوری از مکان های تیره و بد مسیر را به مرحله واقعیت رسانده است و این خود یک رخداد بزرگ خواهد بود.

گوگل روز به روز پیشرفت های بیشتری را مدنظر خود قرار می دهد و بر همین اساس می توان انتظار داشت که در آینده ای نزدیک به زودی تغییر و تحولاتی بزرگ تر در میان باشد.

نظر شما درباره در گوگل مپس قدم بزنید چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.