در یوتیوب خود پلی لیست ایجاد کنید؟!

در یوتیوب خود پلی لیست ایجاد کنید؟!

پلی لیست یعنی لیست علاقه مندی هایی که وجود دارد و می تواند بهترین ها را شامل شود که بر همین اساس می توانید پلی لیست مخصوص خود را در یوتیوب ایجاد کنید.

برای این که بتوانید پلی لیست مخصوص به خود را ایجاد کنید کار سختی را پیش رو ندارید تنها نیاز است تا بتوانید یک سری از مراحل را طی نموده تا به هدف خود برسید. ساخت پلی لیست در یوتیوب برای همه ی افراد امکان پذیر خواهد بود. در این مسیر می توانید ویدئوهایی که برای شما ارزشمند بوده و دوست دارید تا همیشه آنها را ببینید را انتخاب کرده و در این لیست خود جای دهید. بنابراین افرادی که یکی از مخاطبان همیشگی یوتیوب هستند باید این ایده را عملی کنند.

در یوتیوب خود پلی لیست ایجاد کنید؟!

پلی لیست های خود را تنها برای آهنگ ها قرار ندهید بلکه می توانید این کار را برای ویدئوهای خود هم نیز انجام دهید. یوتیوب می تواند بهترین ویدئوها را از هر نظر هم فیلمی و هم آموزشی برای شما به همراه داشته باشند. با ما همراه باشید تا مرحله به مرحله اضافه نمودن یک آهنگ را به لیست پخش خود نیز انجام دهید.

در ابتدا باید اکانتی را در گوگل خود ایجاد نمایید. سپس بعد از ایجاد کردن این اکانت می توانید به آن وارد شوید. ویدئویی که دوست دارید را انتخاب نموده و با کیفیت مورد نظر خود آن را مشاهده کنید.  در صورتی که حتی فیلم مورد نظر شما نبوده هم آن را ببینید. حالا پس از دیدن فیلم خود به صفحه یوتیوب خود بروید. این صفحه به آسانی با اسم و اکانت شما در گوگل باز می شود. باید بر روی ذخیره بزنید تا ویدئو برای شما ذخیره شود. بنابراین گزینه save را بزنید.

بیشتر بخوانید :  سورپرایز جدید در گوگل ترنسلیت

برای این که بر روی ذخیره در هر ویدئو بزنید نیاز است تا سه خطی که به صورت افقی برای هر ویدئویی طراحی شده را ببینید سپس بر روی علامت مثبت در زیر آن بزنید. در این صورت ذخیره برای شما انجام خواهد شد. در زمان که قرار است تا بر روی ذخیره بزنید طریقه ی ذخیره کردن برای شما مشخص خواهد شد. می توانید این ویدئو را در لیست اصلی خود یا در سایر لیست ها نیز ذخیره نمایید. به عنوان مثال  بر روی مورد علاقه ها یا دیدن در تایم بعدی و یا در ایجاد یک پلی لیست دیگر نیز ذخیره خواهید کرد.

در یوتیوب خود پلی لیست ایجاد کنید؟!

پس از ایجاد یک لیست جدید می توانید بر روی قسمت تعیین نام آن بزنید. سپس نام خود را تأیید کنید. پس از آن باید سطح امنیتی را نیز تعیین نمایید که می توانید در حد ضعیف ، متوسط تا بالا آن را تغییر دهید. می توانید به صورت عمومی یا خصوصی آن را تعیین نمایید. در صورتی که فیلم های خاصی باشند می تواند به صورت خصوصی یا  Private ذخیره نمایید. حالا برای ایجاد بر روی create بزنید.

نظر شما درباره پلی لیست یوتیوب  چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.