راهی ساده برای شخصی کردن مسنجر فیس بوک

راهی ساده برای شخصی کردن مسنجر فیس بوک

معمولا یکی از شبکه های اجتماعی که تاکنون کاربران خود را حفظ نموده و همواره آنها را به خوبی مورد بررسی خود قرار می دهد و هر بار توانایی های جدیدی را نیز برای آنها به همراه دارد شبکه اجتماعی با نام فیس بوک خواهد بود.

در حقیقت شما می توانید با ویژگی هایی که در ادامه در خصوص آنها توضیح می دهیم به خوبی مراحل مربوط به اعمال تغییرات را نیز در نظر داشته و از آنها به نفع خود استفاده نمایید. سعی کنید تا شخصی سازی را انجام دهید تا هر فردی پس از مشاهده ی پروفایل شما یا صفحه  ی مربوط به ارسال پیام ها از آن نهایت لذت را ببرد. این بخش در خصوص وب سایت ها و همچنین در خصوص موبایل به گونه ای متفاوت خواهد بود.

اگر دوست دارید تا از طریق نسخه تحت وب مسنجر فیس بوک این کار را انجام دهید به حالت چرخی که در بالا وجود دارد نگاه کنید. شما برای اعمال شخصی سازی خود نیاز دارید تا به این منو وارد شوید. امکان دو تغییر مهم برای مسنجر فیس بوک وجود دارد. در حالت اول شما می توانید نام خود را تغییر دهید و در حالت دوم می توانید رنگ پروفایل را تغییر دهید. البته گزینه ی دیگری نیز برای تغییر دادن شکلک مربوط به لایک هم وجود دارد .

راهی ساده برای شخصی کردن مسنجر فیس بوکپس دو عبارت Edit Nicknames و Change Color را انتخاب نموده و هر اندازه که دوست دارید تغییر ایجاد کنید. البته در نظر داشته باشید که تغییر دادن نام می تواند به منزله ی راهی برای شناسایی شما باشد و بهتر است تا از نام اصلی خود استفاده نمایید تا در زمان اعمال تغییرات و گفت و گو با دوستان خود به مشکلی برنخورید. در خصوص رنگ ها هم رنگ های متنوعی وجود دارد که بر اساس سلیقه ی شخصی و ذوق و علاقه ی خود می توانید هریک از آنها را انتخاب نمایید.

بیشتر بخوانید :  راه حل یکی از بزرگ ترین مشکلات در واتس اپ

راه حل بعدی برای اعمال تغییرات در مسنجر فیس بوک توجه به تغییر در شکل لایک می باشد. شکلک مورد نظر خود را از تعداد زیاد آنها انتخاب نموده و بر روی ذخیره کردن کلیک نمایید. البته برای این کار می توانید از طریق  Open in Messenger و تغییر دادن اموجی ها وارد عمل شوید.

راهی ساده برای شخصی کردن مسنجر فیس بوکبرای اعمال این تغییرات در اپلیکیشن ها تنها دو راه حل ساده نیاز است. در صورتی که گوشی آیفون دارید می توانید از قسمت مربوط به اکانت خود و در صورتی که از گوشی های هوشمند با سیستم عامل اندروید بهره می برید در قسمت مربوط به تنظیمات این گزینه های ذر شده در اختیار شما قرار خواهند گرفت. به راحتی می توانید هر نوع تغییراتی را اعمال نموده و سپس آنها را ذخیره نمایید. به چنین ترتیبی در هنگام چت کردن لذت استفاده از یک میز کار شخصی نیز برای شما به وجود آمده و این خود لذت را چند برابر می کند. بغیر از موارد مورد نظر شما خود می توانید تغییرات دیگری که دوست دارید را در این زمینه اعمال نمایید. حالا زمان آن فرا رسیده تا تمامی تغییرات را مشاهده نمایید.

نظر شما درباره راهی ساده برای شخصی کردن مسنجر فیس بوک چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.