رمزگذاری مکالمه ها در واتس اپ

رمزگذاری مکالمه ها در واتس اپ

یکی از ویژگی های جدیدی که در خصوص واتس اپ باید به آن توجه نماییم وجود مکالمه های این فضا به صورت Face ID یا همچنین Touch ID خواهد بود.

زمانی که شما می توانید برنامه ریزی های متفاوتی را برای زندگی خود انجام دهید ، دیگر دور ماندن از یک شخص نمی تواند بر روی انگیزه ی شما تأثیر منفی خود را برجای بگذارد ، زیرا شما با استفاده از فناوری های به روزی که وجود دارد می توانید بلافاصله با فرد مورد نظر به صورت تصویری نیز ارتباط برقرار نمایید. مکالمه هایی که وجود دارد معمولا به صورتی برنامه ریزی شده اند که از طریق چهره یا از طریق لمسی با قابلیت شناسایی شخصی نیز پایه گذاری شده اند. این رمزگذاری های انجام شده توانسته تا دسترسی کاملی را نیز برای شما ایجاد نماید ، علاوه بر آن امنیتی هم که وجود دارد بیشتر از قبل شده است.

رمزگذاری مکالمه ها در واتس اپبه دلیل آنکه ماه ها بقر روی عدم وجود امنیت کافی در واتس اپ بحث ها به میان آمده است می توانیم همواره به این موضوع نیز توجه نماییم که این برنامه باید به شیوه ای امنیت اصلی خود را به دست آورد. بنابراین شما می توانید از طرق مختلف این کار را انجام دهید. با رمزگذاری های فعلی توسط طرق ایجاد شده برای واتس اپ این کار دیگر سخت نخواهد بود و به آسانی قابل پیگیری و انجام است.

در گوشی های آیفون شما می توانید از این قابلیت های نهفته نیز استفاده نمایید ، این کاری است که با پیگیری متخصصان از آن رونمایی شده تا افرادی که از چنین گوشی هایی استفاده می کنند بتوانند این کار را نیز انجام دهند. پس سایر افرادی که گوشی هایی نظیر سامسونگ و . . . دارند نمی توانند از چنین ویژگی کمک بگیرند. پس در صورتی که گوشی شما که آیفون است بتواند قابلیت ID یا همچنین Touch ID را داشته باشد می توانید از آن بهره لازم را ببرید. اغلب گوشی ها با چنین قابلیتی آشنا هستند و افراد هم از آن بهره لازم را می برند. پس بر اساس اینکه گوشی شما از چه روشی استفاده می کند می توانید واتس اپ خود را نیز باز کنید.

بیشتر بخوانید :  اطلاع یابی از بلاک شدن در اینستاگرام

رمزگذاری مکالمه ها در واتس اپبرای افرادی که گوشی های آیفون دارند برای آنکه برقراری امنیت در گوشی های آنها بالا برود گزینه ای که پیشنهاد می شود استفاده نمودن از تنظیمات مربوط به واتس اپ خواهد بود ، پس در ابتدا این برنامه را به روز کنید زیرا در ورژن قبلی آن اثری از آن نخواهد بود. پس از آن می توانید به قسمت Screen Lock بروید ، بر اساس نوع گوشی خود می توانید هریک از روش ها را انتخاب نمایید. پس برای آنکه بتوانید هربار به این برنامه دسترسی داشته باشید باید یکی از روش های مورد نظر را انتخاب کنید.

نظر شما درباره رمزگذاری مکالمه ها در واتس اپ چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.