روبیکا ؛ معایب یا مزایای آن

روبیکا ؛ معایب یا مزایای آن

یکی از جدیدترین تبلیغات در خصوص روبیکا می باشد که گویا با خیل عظیمی از جمعیت مواجه شده است ، در این مطلب قصد داریم تا شما را با مزایا و یا معایب استفاده از این نرم افزار بیشتر آشنا کنیم.

روبیکا ؛ معایب یا مزایای آندر روزهای پس از تحویل سال با تبلیغات مختلفی از مزایای این نرم افزار آشنا شده اید. در هر تبلیغ خصوصیات مهم روبیکا به نمایش گذاشته شد. اینکه این برنامه می تواند به صورت کاملا رایگان و حتی بدون استفاده از حجم بالای اینترنت دسترسی هایی را برای شما به وجود آورد که بتوانید رایگان برنامه های داخل آن را مشاهده نموده و همچنین در عین حال می تواند از اطلاعات داخل گوشی تلفن شما به خوبی محافظت نماید. در حقیقت تا حدود زیادی این شعار حقیقت دارد اما برخی از کاربران نظرات دیگری را در این رابطه بازگو می کنند.

روبیکا ؛ معایب یا مزایای آناما روبیکا می تواند تمامی پیام های شما را که در شبکه های اجتماعی ارسال خواهید کرد به خوبی بررسی نماید . در حقیقت این موضوع می تواند به ضرر شما تمام شود. زیرا در بین این بررسی ها امکان ارسال هرنوع پیامی همچون قبل وجود نخواهد داشت و این خود نقطه ضعف چنین برنامه ای می باشد. در واقع بغیر از تلگرام این روبیکا می تواند به شبکه هایی مشابه تلگرام مثل موبوگرام و . . . نیز دسترسی داشته باشد و پس از اتصال به آنها پیام های ارسالی و دریافتی شما را بررسی کند. این خود شبکه ای ناایمن را ایجاد می کند و کاربران را برای استفاده از این پیام رسان با مشکل مواجه خواهد کرد.

بیشتر بخوانید :  با این اپلیکیشن سفارشی سازی انجام دهید

اما یکی از نکات بسیار مهم و حائز اهمیت در خصوص ایمن بودن ظاهری روبیکا می باشد. زمانی که شما با این اپلیکیشن کار می کنید به هیچ عنوان اثری از بررسی های مربوط به شبکه های اجتماعی وجود ندارد ، اما در باطن استفاده ی شما از این برنامه چنین راهی دیده می شود. سایت بسیار مهمی همانند آی تی رسان صحت این ادعا را از طریق آزمایش های موجود به اثبات رساند و این نشان می دهد که مسئولین باید در رابطه با رفع این مشکل اقدام نمایند.

روبیکا ؛ معایب یا مزایای آنتوضیحات ارائه شده در رابطه با این موضوع نشان می دهد که روبیکا نیز از کدهای منبع باز استفاده می کند تا بتواند برای کابران راحتی استفاده از تلگرام را در این برنامه ایجاد نماید. این خاصیت موجب خواهد شد تا این برنامه بتواند در گوشی های ورژن پایین تر هم قابلیت استفاده داشته باشد. در نهایت اطلاع داده شد که روبیکا نمی تواند به تمام پیام های ارسال شده توسط شما به صورت کاملا دقیق و پنهانی دسترسی داشته باشد. بنابراین امکان دسترسی داشتن به تلگرام وجود ندارد.

نظر شما درباره روبیکا ؛ معایب یا مزایای آن چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.