روشی جدید در رساندن سوخت

روشی جدید در رساندن سوخت

یکی از جدیدترین روش های موجود برای رساندن سوخت به فرد مورد نظر استفاده از اپلیکیشنی جدید می باشد که در ادامه در خصوص آن بیشتر توضیح خواهمی داد.

در حقیقت شاید برای شما نیز بارها این اتفاق رخ داده باشد که برای یک جلسه بسیار مهم آماده می شوید اما آنقدر استرس دارید که نگاهی به ظرفیت بنزین خود نداشته و معمولا باک بنزین خالی مواجه می شوید. در این شرایط می توانید از طریق اپلیکیشن جدیدی که تنها در منطقه دو از تهران در حال حاضر مورد استفاده قرار می گیرد اقدام به اعلام نیاز شما برای سوخت داشته باشید. در واقع کامیون هایی وجود دارند که در آینده ای نزدیک و در صورت استقبال از این طرح نه تنها در تهران بلکه در شهرهای اطراف به پخش سوخت مبادرت می ورزند و در صورت ارسال پیام به آنها به محل مورد نظر اعزام خواهند شد.

روشی جدید در رساندن سوختدر واقع امروزه کسب و کارهای زیادی وجود دارد که از طریق اینترنت و اپلیکیشن ها می توان به آنها پرداخت . یکی از کسب و کارهای جدیدی که بسیار ورد استقبال بوده در ارتباط با پخش سوخت از طریق اعلام نیاز هر فرد می باشد. گاها برای شما این شرایط به وجود می آید که زمان کافی برای منتظر ماندن در صف های طولانی از پمپ بنزین را ندارید ، یکی از بهترین کاربردهای این اپلیکیشن صرفه جویی در زمان نیز می باشد. بنابراین شما هم می توانید از میزان سوخت خود مطمئن باشید و هم به سایر کارها نیز بپردازید.

نامی که برای این اپلیکیشن در نظر گرفته شده در حقیقت با نام پیدو می باشد که می تواند در سریعترین زمان ممکن سوخت مورد نیاز را به شما برساند. این موضوع در زمان های پرترافیکی همانند شلوغی های عید و سفرهای نوروزی و تابستانی بسیار مورد استقبال شما قرار می گیرد. فعلا که در ابتدای یاین طرح هستیم کامیون هایی که برای سوخت رسانی اعلام توانایی نموده اند در حدود پنجاه تا می باشد که قطعا در صورت استقبال این طرح گسترده شده و به چند برابر این تعداد نیز افزایش خواهد یافت.

بیشتر بخوانید :  آشنایی با اپلیکیشن telepado

روشی جدید در رساندن سوختدر حقیقت این طریقه سوخت رسانی در شهری همانند تهران که در هر پمپ بنزین نیاز به صرف زمان طولانی دارید بسیار خوب بوده و قطعا از زمان شروع با تغییرات مثبتی نیز همراه خواهد بود. در حقیقت اپلیکیشن پیدو یک اپلیکیشن جدید می باشد که تقریبا با جرأت می توان گفت که هیچ نمونه ای از آن در ایران وجود ندارد و یک ریسک بالا نیز با خود به همراه دارد. عدم استفاده مردم به عنوان ریسکی می باشد که البته جبران پذیر خواهد بود.

روشی جدید در رساندن سوختاز نظر هزینه هایی که باید برای هر لیتر بنزین بپردازید در حقیقت تغییری در قیمت بنزین داده نمی شود اما هزینه های مربوط به حمل این سوخت نیز از فرد مورد نظر دریافت خواهد شد. شاید بسیاری از جایگاه داران به این شرایط گله کنند و پیشرفت آن را مانعی برای تجارت خود بدانند در حالی که اینگونه نیست و حقیقتا هر فروشنده ای فروش خود را دارد. جمعیتی که در تهران سکونت دارند بیش از حد تصور می باشد و تنها درصدی از آنها با این روش به ارضای نیاز خود می پردازند و بقیه ی آنها از همان روش قدیمی نیز استفاده خواهند کرد.

نظر شما درباره روشی جدید در رساندن سوخت چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.