سئو / بهینه سازی برای موتور های جستجو چیست؟

سئو , سئو … ممکنه خیلی اواقات در سایت ها این کلمه رو دیده باشید چه در فوتر سایت نوشته شده سئو شده توسط ایکس و چه سایت هایی که خدمات سئو ارایه میدن. اولین بخش از اموزش های مکس به این پرداخته که واقعا سئو چیست! با مکس همراه باشید.

دوستانی که از قدیم بلاگ داشتند در سایت هایی مثل بلاگفا حتما با این جمله اشنا هستند که فلان کد رو سایت قرار بدید تا رتبه اول باشید همیشه.

سئو چیستسئو چیست؟

سئو فرایند بهینه سازی برای موتور های جستجو هستش که از طریق این فرایند ما رنک ( امتیاز) سایت رو بالا میبرم و حاصل این کار دریافت ترافیک رایگان , اصولی و واقعی میباشد. که به ما کمک میکنه در کوتاه ترین زمان ممکن بتونیم درامد خودمون رو افزایش بدیم .

تعاریف دیگر سئو

سئو یعنی رعایت اصولی که معمولا رقبا رعایت نمیکنند, این اصول براساس فاکتور های سئو و الگوریتم های سئو میباشند

اگر شما هم تعریفی از سئو دارید میتونید برامون کامنت بزارید.

 

همه موتور های جستجوی بزرگ مثل google , bing , yahoo  اولیت ما در بهینه سازی هستند. زیرا اکثر جستجو ها در دنیای وب توسط این موتور های جستجو انجام میشه و از طرفی گوگل به دلیل طرافدار زیاد در ایران اولیت اول بهینه سازی برای موتور های جستجو در ایران میباشد

 

قبل هر چیزی این ویدیو کوتاه درباره سئو چیست را ببینید

 

سئو مخفف واژه  Search Engine Optimization میباشد.

سئو چیستمعنای واژه Search Engine Optimization یا SEO

بهینه سازی برای موتور های جستجو. این اصطلاح به معنای بهینه کردن سایت و رعایت اصولیست که معروف به اصول سئو میباشد. در این فرایند فرد سایت را ابتدا بررسی کرده سپس با توجه مشکلات و فاکتور های سایت به رفع ایرادات سئو میپردازد.

بیشتر بخوانید :  4 روش برای افزایش سرعت رایانه

در سری اموزش های سئو سایت مکس ما سئو رو به صورت اصولی و پایه ای به شما یاد میدیم

چارت اموزش سئو:

 

اهمیت سئو

ثبت سایت در گوگل

در اخر فایل صوتی سئو چیست رو میتونید گوش بدید یا دانلود کنید

دیدگاهتان را بنویسید