سایت های کاربردی

بررسی سایت های کاربردی این هفته در مکس

در بین سایت های مختلف پیدا کردن سایت های کاربردی کمی مشکل است. به همین دلیل ما در بررسی های که در این هفته انجام داده ایم قصد داریم تا بهترین سایت ها را برای شما جستجو و معرفی نماییم. پس لطفا به این مطلب و آدرس سایت های کاربردی دقت فرمایید.در ابتدا سایتی را معرفی خواهیم کرد که برای شما همچون یک ماشین زمان بوده و برای علاقه مندان به اتفاقات گذشته ی زمین ، تصاویر بسیار جالبی را در اختیار دارد. تمامی این تصاویر با بهترین کیفیت و گرافیک تهیه شده است و بنابراین می تواند لحظات خوبی را برای شما پدید آورد.

شما در سایت dinosourpictures.org می توانید زمان مورد نظر خود را جستجو نمایید ، در نتیجه هر عکسی که مربوط به آن زمان می باشد را با دقت نگاه کنید تا با اتفاقات مختلف آشنا شوید. زمانی که فاصله ی زمانی تغییر می کند با توجه به آن شکل کره ی زمین هم تغییر خواهد کرد و در نتیجه برای آشنایی با این تغییرات می توانید از طریق توضیحاتی که زیر آن نوشته شده است به آن دست یابید.

برای خرید اینترنتی همانطور که می دانید سرویس های مختلفی وجود دارد ، اما ما قصد داریم یکی از سایت های کاربردی در این زمینه را به شما معرفی کنیم تا بتوانید به آسانی و با اطمینان بیشتری خرید کنید و از آن راضی باشید. وب سایتی که معرفی خواهیم کرد مربوط به خرید و فروش قطعات خودرو و هر آنچه که به یک خودرو مربوط می شود ، می باشد.

بیشتر بخوانید :  گران ترین قاب گوشی در جهان را بشناسید!

آدرس وب سایت map724.com می باشد و هدف از طراحی آن آشنا شدن با بازار قطعات خودرو و قیمت های مربوط به آنها می باشد. در صورتی که به دنبال محصول خاصی هستید از طریق سرچ و یا اینکه از طریق منوهای دسته ای که در آنجا قرار داده شده است می توانسد در سریع ترین زمان ممکن به آن برسید. یکی از مهم ترین ویژگی های این سایت پرداخت در محل می باشد که مسلما برای هر فردی رضایت بخش است.

سایت های کاربردی

در بین سایت های کاربری ، یک سایت به نظر کاربردی تر می رسد و آن هم سایتی است که خدمات آنلاین پرداخت را در اختیار دارد و علاوه بر یک سری ویژگی های کلی ، ویژگی های خاصی را هم در اختیار دارد. در صورتی که نیاز داشته باشید ، می توانید از طریق همین سایت درگاه اینترنتی را قرار دهید تا با استفاده از آن بتوانید یک پرداخت و دریافت امن و مطمئن را تجربه نمایید. علاوه بر آن سرعت در این سایت بسیار بالا می باشد.

در سایت pardano.com شما می توانید حتی از طریق درگاه درون برنامه ای که مخصوص اپلیکیشن ها هم می باشد ، به خواسته ی خود برسید. در این سایت شما می توانید از طریق نظرات کارشناسان مختلف بهترین گزینه را برای سایت خود انتخاب کنید تا به مشکلی برنخورید. بسیاری از افراد در جشن ها و مهمانی های مختلف دوست دارند که برای ابزار علاقه ی خود گل هدیه دهند ، اما متأسفانه مشغله های کاری مانع از این کار خواهد شد و به همین دلیل نیاز است تا از طریق یک خرید اینترنتی این امکان برای افراد فراهم شود. سایت bakhtarflower.com یکی از سایت های کاربردی است که می تواند این مسئله را برای شما حل کند.

بیشتر بخوانید :  مزایای استفاده از تکنولوژی ویدئو چک برای قضاوت بازی های رقابتی

در این سایت دسته بندی های خاصی قرار دارد. این دسته بندی ها بر اساس مناسبت های خاصی طراحی شده اند. مثلا در تولد ، در عروسی ، در حشن های خانوادگی ، جشن فارغ التحصیلی و . . . شما می توانید با استفاده از گل های موجود که برای همین مناسبت ها در نظر گرفته شده است ، خرید اینترنتی خود را انجام دهید. حتی شما در زمان خرید می توانید با ارسال پیام خاصی که دوست دارید بر روی دسته گل شما در کارتی بسیار زیبا نوشته شود هم این خرید را تکمیل کنید. با چنین امکاناتی گویی در گل فروشی قرار گرفته اید و در نتیجه خرید ایمنی هم خواهید داشت. علاوه بر این موارد شما می توانید آدرس فرد مورد نظر خود را بر روی این سایت قرار داده و گل را با استفاده از خدمات رایگان این سایت برای وی بفرستید.

خیلی از مواقعی که بیکار هستیم یا مسافری در کشوری دیگر داریم ، دوست داریم با او صحبت کنیم اما از زمان و ساعت در آن کشور بی اطلاع هستیم به همین دلیل نیاز است تا از طریق یکی اط سایت های کاربردی ساعت هر کشوری که دوست دارید را در اختیار داشته باشید. در سایت time.is همه ی شهرهای دنیا قرار دارند و تنها با انتخاب مکان مورد نظر خود می توانید از این مزایا بهره مند شوید. حتی شما می توانید اطلاعاتی از اینکه تفاوت زمانی چقدر است ، همین ساعت طلوع و غروب خورشید و بسیاری از موارد دیگر را از طریق همین سایت می توانید در اختیار داشته باشید.

بیشتر بخوانید :  تصاویرخیره‌کننده از معماری ایرانی در مساجد